Cztery w jednym, czyli Auraton 1111 Multi, to propozycja firmy Lars, dla tych wszystkich, którzy cenią komfort i przytulne ciepło swojego domu.

Sterownik Auraton 1111 Multi, który już wkrótce pojawi się w sprzedaży, potrafi tyle samo co kilku jego poprzedników razem wziętych. Nadaje się do współpracy nie tylko z pompami obiegowymi centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, ale także kominkiem z płaszczem wodnym w układzie CO oraz tradycyjnymi kotłami na miał i węgiel.

Dzięki rozwiązaniom wprowadzonym przez markę Auraton, w kotłowni nie trzeba będzie już montować kilku sterowników. Ich pracę skutecznie zastąpi model 1111 Multi. Jest to istotne także przy ewentualnej modyfikacji układu grzewczego. Dotychczas, w takim przypadku, konieczny był zakup nowego sterownika. Teraz wystarczy uruchomić kolejną opcję Auratona 1111 Multi. Dzięki temu oszczędzamy i dostajemy ciepło w jeszcze bardziej komfortowej oprawie.Auraton 1111 Multi jest niezwykle prosty w obsłudze. Posiada duży wyświetlacz LCD, z którego bez trudu można odczytać ustawiane parametry. Kolejna innowacja polega na tym, że w odróżnieniu od wszystkich innych sterowników, jego obudowa ma kolor popielaty. Dzięki temu nawet w kotłowni, która nie należy do miejsc w domu najczystszych, przez długie lata wygląda efektownie. Z szarą obudową doskonale komponuje niebieski kolor wyświetlacza.