Do oferty firmy Klingenburg International Sp. z o.o., producenta wymienników ciepła oraz wysokociśnieniowych nawilżaczy powietrza, dołączyły kompaktowe urządzenia dezynfekujące powietrze.

Moduł dezynfekujący powietrze w instalacjach wentylacyjno-klimatyzacyjnych
Kompaktowy moduł dezynfekujący powietrze dla małych instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych

Moduły przeznaczone są dla małych instalacji wentylacyjnych stosowanych w domach jednorodzinnych, biurach i innych budynkach o niewielkiej kubaturze, w których zainstalowane są centrale wentylacyjne o wydajnościach do 2.700 m3/h.

Urządzenia wyposażone są w lampy emitujące promieniowanie ultrafioletowe zakresu UV-C, które jest zabójcze dla mikroorganizmów (wirusów, bakterii, grzybów) znajdujących się w powietrzu nawiewanym do pomieszczeń.
Specjalnej konstrukcji odbłyśnik wewnątrz modułu oraz zaburzacz przepływu powietrza, zwiększyły efektywność urządzenia.
Moduł jest gotowy do montażu (wystarczy go wpiąć w istniejący kanał wentylacyjny) i może służyć jako dodatkowy element oczyszczający powietrze w instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej.
Każdy moduł posiada panel kontrolno-zasilający, który można zamontować na module lub w innym dobrze dostępnym miejscu. Panel wyposażono w cyfrowy licznik, który rejestruje czas pracy lamp UV.
Dodatkowe funkcje dostępne na życzenie Klienta.

Więcej informacji o naszych modułach dezynfekujących znajdą Państwo na stronie www.sterylnawentylacja.pl

Klingenburg International Sp. z o.o.