Obudowę szafy klimatyzacyjnej elta EK-48SHSK (wydajność chłodnicza 14 kW; grzewcza ponad 15 kW) można zaprojektować w ciekawych i modnych wzorach - zobacz!


Szafa klimatyzacyjna elta EK-48SHSK to duża wydajność chłodnicza sięgająca 14 kW oraz grzewcza ponad 15 kW. Ilość wymienianego powietrza kształtuje się na poziomie ok. 2000 m³/h.
Dzięki bardzo dalekiemu i równomiernemu zasięgowi strumienia powietrza (zobacz schemat) szafa klimatyzacyjna elta EK-48SHSK jest przeznaczona do dużych pomieszczeń.


Fot. 1. Szafy klimatyzacyjne EK-48SHSK
przykładowe wzory

Wysoka jakość wykonania, estetyka oraz cicha praca sprawiają, że jest to rozwiązanie uniwersalne jeśli chodzi o miejsca zastosowania. Doskonała do zabudowy według potrzeb i wystroju wnętrza w pomieszczeniach takich jak restauracje, kawiarnie czy puby.
Urządzenia posiadają dwuletnią gwarancję producenta i są dostępne u przedstawicieli handlowych elta Polska.
Szczegółowe kontakty i informacje na stronie www.klima-elta.pl (infolinia: 022 59 01 300).
Zobacz też >>Szafy klimatyzacyjne EK-48SHSKs
elta Polska Sp. z o.o. jest dystrybutorem oraz importerem urządzeń audio i video, sprzętu gospodarstwa domowego, multimediów, urządzeń klimatyzacyjnych oraz nawigacji samochodowej. W Polsce firma obecna jest od ponad 10 lat. W tym czasie stała się uznanym partnerem handlowym ze względu na szeroką gamę oferowanych produktów, wysoką jakość, nowoczesne i nowatorskie technologie, a także konsekwentną orientację na klienta i solidny serwis.
Klimatyzatory elta dostępne są na polskim rynku już od 4 sezonów. Firma zajmuje się zarówno sprzedażą urządzeń oznaczonych logo elta Klima, jak również posiada w swojej ofercie rozwiązania klimatyzacyjne
i wentylacyjne innych marek. Firma zapewnia kompleksową obsługę począwszy od wykonania projektu, poprzez dostarczenie urządzeń, montaż, aż po uruchomienie systemu.