Już wkrótce, do czterech miast Polski, zawita olbrzymia ciężarówka prezentująca najnowsze urządzenia marki Junkers. Na jej pokładzie wyposażonym w mini SPA, przestronny salon z barem oraz taras, będzie można zrelaksować się, poznać najnowszą ofertą produktową Junkersa oraz skorzystać z porad ekspertów.

Junkers Oasis Road Show to międzynarodowe wydarzenie. Do tej pory ciężarówka odwiedziła Budapeszt, Bratysławę, Pragę i Brno. W maju dotrze do Krakowa, Warszawy, Gdańska i Poznania.

Junkers Oasis Road Show to ruchoma ekspozycja urządzeń marki Junkers, umieszczona w ogromnej ciężarówce o powierzchni 140m2 , z makietą kotła o wysokości 12 m. Samochód posiada przeszklone ściany, przestronny salon z barem, mini SPA oraz taras, który pozwoli odwiedzającym odpocząć i zrelaksować się. W środku ciężarówki została umieszczona ekspozycja najnowszych urządzeń marki Junkers m.in. nowe kotły z linii Ceraclass oraz Cerasmart, jak również kolektory słoneczne.

Mobilna Oaza Junkersa zagości w następujących miastach:
- Kraków – 9/10 maja, pl. Wolnica
- Warszawa – 13/14 maja, pl. Konstytucji
- Gdańsk – 17/18 maja, Targ Węglowy
- Poznań – 26/27 maja przy Torze Regatowym Malta
W mobilnej oazie będzie można skorzystać z porad ekspertów i przekonać się, że Junkers jest dostawcą efektywnych i przyjaznych dla klienta i dla środowiska rozwiązań grzewczych. Dodatkowe informacje dotyczące wydarzenia Junkers Oasis Road Show znajdują się na stronie www.junkers-oasis.com

Dział Techniki Grzewczej firmy Bosch konstruuje, produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości urządzenia grzewcze takie jak przepływowe gazowe podgrzewacze wody, wiszące i stojące kotły c.o., kotły kondensacyjne, pompy ciepła, zestawy solarne oraz całą gamę wyposażenia do wymienionych urządzeń. Obecnie Dział Techniki Grzewczej Bosch skupia 14 silnych marek o długoletniej tradycji, które są reprezentowane w 185 krajach na całym świecie. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w 5 państwach Europy oraz w Chinach.

W Polsce Junkers jako dział branżowy firmy Robert Bosch Sp. z o.o. jest obecny od 1992 roku. Oferta handlowa Junkersa na polskim rynku składa się z kilku podstawowych grup produktów: gazowych podgrzewaczy przepływowych, gazowych kotłów grzewczych: konwencjonalnych oraz kondensacyjnych; z zamkniętą i otwartą komorą spalania, jedno- i dwufunkcyjnych; gazowych kotłów stojących oraz zasobników c.w.u. do współpracy z kotłami grzewczymi oraz kotły na paliwa stałe. Wszystkie gazowe urządzenia marki Junkers objęte są 3-letnim okresem gwarancji.

Więcej informacji: www.junkers.pl