Elektronika S.A., importer i Autoryzowany Przedstawiciel MHI, informuje: w sezonie 2011 dostępne będą dwie nowe jednostki zewnętrzne Multi-Split SCM100 i 125 Mitsubishi Heavy Industries, obsługujące odpowiednio do 5 i do 6 jednostek wewnętrznych, pracujących w jednym systemie.

Mitsubishi Heavy Industries: Zmiany w systemach Multi
Mitsubishi Heavy Industries
Mitsubishi Heavy Industries
proponuje dwa typy multi-systemów, przeznaczone do dwóch różnych zastosowań.
Pierwsze z wymienionych poniżej rozwiązań, to optymalne i popularne rozwiązanie szczególnie dla niewielkich biur, domów jednorodzinnych oraz apartamentów. Jest ono również chętnie wykorzystywane w znacznie większych obiektach, posiadających kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt niezbyt dużych, powtarzalnych i sąsiadujących ze sobą pomieszczeń jak hotele, apartamentowce lub biurowce.

Inwerter Multi-Split
- typowe rozwiązanie z indywidualnie sterowanymi dwoma, trzema lub czterema jednostkami wewnętrznymi. Każdy z użytkowników decyduje o zadanej temperaturze, prędkości wentylatora czy kierunku nawiewu powietrza.

V Multi
(inwerter) - to propozycja dla dużych pomieszczeń lub lokali o nietypowych, nieregularnych kształtach, dla użytkowników niewymagających indywidualnych ustawień dla każdej jednostki. Dwie, trzy lub cztery jednostki wewnętrzne posiadają wspólny sterownik i zawsze pracują z identycznymi nastawami. Zyskujemy znacznie na skuteczności rozprowadzenia powietrza oraz obniżeniu poziomu hałasu.

Do pobrania:
- Karta katalogowa - System Inwerter Multi-Split
- Karta katalogowa - System V Multi (inwerter)
- Systemy MULTI MHI - opis systemu

Źródło: Elektronika S.A.