MITSUBISHI ELECTRIC otrzymało prestiżową statuetkę Luksusowa Marka Roku 2010 w kategorii Wyposażenie wnętrz.

MITSUBISHI ELECTRIC - Luksusowa Marka Roku 2010
MITSUBISHI ELECTRIC - Luksusowa Marka Roku 2010Wręczenie nagród miało miejsce podczas uroczystej gali, która odbyła się 10 października w Hotelu Intercontinental w Warszawie. Organizatorem Gali był magazyn Gentleman, zaś statuetkę odebrał Pan Dariusz Jereczek, Prezes firmy Zymetric – Generalnego Przedstawiciela Mitsubishi Electric - Air Conditioning w Polsce.

O tytuł luksusowej marki Gentelman walczą produkty i usługi wyróżniające się na rynku klasą, wyjątkowością i charakterem. „Gentleman to (…) taki mężczyzna, który otacza się, niemalże mimowolnie, najlepszymi, ekskluzywnymi, co nie zawsze znaczy najdroższymi, przedmiotami. Stąd pomysł, by z natłoku dostępnych na rynku produktów wskazać warte zainteresowania” – podkreśla redakcja magazynu. W każdej z 14 kategorii kapituła nominowała pięć marek.

Tytuł Luksusowej Marki przyznawany jest firmom, których usługi odpowiadają najwyższym standardom, a produkty są najlepszej jakości i są przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Marka MITSUBISHI ELECTRIC wyróżnia się najnowocześniejszą technologią chłodzenia i ogrzewania popartą wieloletnim japońskim doświadczeniem. W ofercie urządzeń klimatyzacyjnych MITSUBISHI ELECTRIC proponuje energooszczędne systemy klimatyzacji o wielostronnych zastosowaniach, które można spotkać w milionach budynków na całym świecie. Innowacyjne rozwiązania oraz nowoczesne wzornictwo urządzeń, to cechy charakterystyczne MITSUBISHI ELECTRIC.

Jakkolwiek by definiować luksus, to pewne marki nierozerwalnie są z nim kojarzone. Dlatego Mitsubishi Electric wyróżniono statuetka Luksusowej Marki Roku obok tak znakomitych marek jak: Ewa Minge, Dr Irena Eris, Grycan, Volvo czy Batycki.

Źródło: Zymetric Sp. z o.o.