8 czerwca 2012 roku, wraz z pierwszym meczem polskiej reprezentacji firma VTS rozpoczęła cykl imprez dla swoich klientów-kibiców

Mistrzostwa EURO 2012 w barwach VTS
8 czerwca 2012 roku, wraz z pierwszym meczem polskiej reprezentacji firma VTS rozpoczęła cykl imprez dla swoich klientów-kibiców, którzy wspólnie z przedstawicielami struktur handlowych VTS Polska dzielnie wspierali Polaków w rozgrywkach grupowych podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA 2012.

Na miejsce eventów zostały wybrane sportowe puby w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań, Lublin, Łódź, Sopot, we wnętrzach których można było poczuć footballową atmosferę oraz w komfortowych warunkach obejrzeć mecz. Organizatorzy zadbali nie tylko o typową strawę kibica, ale również o atrakcje w formie konkursów na najlepsze hasło wspierające polskie orły.

Wyjątkowa atrakcja spotkała uczestników warszawskiego eventu, którzy bawili się w pubie przy ulicy Łazienkowskiej 3. Wraz z przewodnikiem, który opowiedział im najciekawsze historie związane z historią stadionu i klubu Legii, weszli na murawę boiska, gdzie mogli poczuć się niczym prawdziwi zawodnicy.

>>zobacz galerię zdjęć

Wspólne kibicowanie zakończyło się w dniu 16 czerwca wraz z ostatnim meczem Polaków. Wierzymy, że pomimo porażki biało-czerwonych, uczestnicy wszystkich imprez pubowych spędzili niezapomniane chwile oraz przeżyli wyjątkowe piłkarskie emocje.

Źródło: VTS Polska Sp. z o.o.