Najbliższa edycja targów Instalacje: 2014.

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE 2012
Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE 2012
Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE 2012 odbyły się w dniach 23 - 26 kwietnia 2012 roku w Poznaniu.
Tegoroczna edycja, odbywających się w cyklu dwuletnim targów INSTALACJE, WODOCIĄGI, KOMINKI, TCS zgromadziła ponad 800 firm z 21 krajów. Obok wiodących polskich przedsiębiorstw w Poznaniu pokazali się uznani w Europie producenci i dystrybutorzy światowych marek. Z przekrojową, różnorodną i przede wszystkim obfitująca w nowości ofertą wystawców zapoznało się 22 591 zwiedzających.

>> GALERIA ZDJĘĆ <<


NOWOŚCI WYSTAWCÓW
Podczas targów INSTALACJE 2012 wystawcy zaprezentowali blisko 190 nowych produktów i rozwiązań technologicznych. >>Zobacz nowości targów INSTALACJE 2012

PRESTIŻOWE NAGRODY
Podczas targów nagrodzono najlepsze produkty i stoiska. Prezentowane na targach produkty uhonorowane zostaną Złotym Medalem MTP, natomiast w konkursie Acanthus Aureus wyróżnione zostaną stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy.
>> Poznaj laureatów Złotego Medalu
>> Poznaj laureatów nagród Acanthus Aureus

Przypominamy, że nadal trwa głosowanie on-line na najlepszy Państwa zdaniem produkt nagrodzony Złotym Medalem targów Instalacje i Kominki 2012. Głosowanie zakończy się 26 maja.

PROGRAM WYDARZEŃ
Ekspozycji wystawców towarzyszył obszerny program seminariów i konferencji: "Gaz jako paliwo przyszłości", "I Konferencja Rynku Urządzeń Grzewczych", panel ekonomiczny „4E – Ekologia, Energia, Edukacja, Ekonomia" czy cykl wykładów na temat nowoczesnych źródeł ciepła w budownictwie i ich parametrów energetyczno-ekologicznych, wentylacji w budynkach energooszczędnych oraz odprowadzania i zagospodarowania wód opadowych.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się także wykłady z zakresu techniki grzewczej, wytwarzania energii elektrycznej oraz wentylacji i klimatyzacji oraz pokazy praktycznego działania urządzeń z branży OZE odbywające się w ramach specjalnej przestrzeni GLOB PEŁEN ENERGII.
Ogromne emocje towarzyszyły finałowi 3. Mistrzostw Polski Instalatorów. Przez trzy dni targów odbyło się ponad 200 startów z udziałem instalatorów z całej Polski. Liczył się nie tylko czas, ale również dokładność montażu. W niezwykle emocjonującej rywalizacji ostatecznie, jednogłośną decyzją komisji konkursowej złożonej z ekspertów, zwyciężył Waldemar Jackowski. Mistrz Instalatorów wykonał konkursowe zadanie w niewiarygodnym, rekordowym czasie 1 minuty i 13,6 sekund. Zwycięzca 3. Mistrzostw Polski Instalatorów opuścił targi nowiutkim Volkswagenem Caddy. >> więcej
Na stoisku firmy FLOWAIR odbyła się uroczystość wręczenia nagród w IV edycji konkursu HELIOS. W gronie zaproszonych gości organizatorzy konkursu uhonorowali laureatów, wręczając im nagrody i wyróżnienia za innowatorskie i nieszablonowe rozwiązania w branży grzewczo-wentylacyjnej. >> więcej
Ogromnym zainteresowaniem braci instalatorskiej cieszył się KLUB INSTALATORA przygotowany przez firmę SBS. Organizatorzy zafundowali zwiedzającym przedsmak prawdziwych piłkarskich emocji związanych z Euro 2012 Jedną z atrakcji tegorocznych targów Instalacje był turniej piłki nożnej rozgrywany na specjalnie przygotowanym na tę okazję pneumatycznym boisku.

Następna edycja targów Instalacje - w 2014 roku!

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.