Data rozpoczęcia
2009-01-23
Data zakończenia
2009-01-23

20-23.01.2009r., Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań

Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2009
W dniach 20 - 23 stycznia 2009 roku w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA, które należą do grona wiodących spotkań biznesowych dla branży budowlanej w tej części Europy.

Ubiegłą edycję targów BUDMA odwiedziło niemal 65 000 gości z 29 państw, którzy na 47.433 m2 powierzchni wystawienniczej mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą niemal 1600 wystawców z kraju i zagranicy. Wśród zwiedzających przeważały osoby podejmujące kluczowe decyzje inwestycyjne, podkreślając fachowy charakter targów.

Inspirowane naturą - to hasło przewodnie targów BUDMA 2009, zgodne z jednym z najważniejszych trendów w budownictwie. Akcenty ekologiczne znajdą swoje odzwierciedlenie w planowanym programie wydarzeń, tradycyjnie nawiązującym do aktualnych dla branży zagadnień. W przyszłym roku zwiedzających targi zainspiruje pokazowa wioska domów drewnianych, a także BudShow - pokaz możliwości budownictwa z tradycyjnych, aczkolwiek ekologicznych materiałów. Cennej wiedzy dostarczy także Natura 2009 - ciekawie zaaranżowana przestrzeń, gdzie prezentowane będą ultra ekologiczne materiały budowlane.

Ekspozycja targów BUDMA stanowi możliwość zaprezentowania swojej oferty w ramach kilku segmentów tematycznych, takich jak Ściany i fasady, Drewno w budownictwie, Kamień w budownictwie, Dachy, Okna, drzwi, bramy, Informatyka dla budownictwa, Centrum Budownictwa Sportowego. Nowością na targach BUDMA 2009 będzie prezentacja materiałów i surowców, a także maszyn i sprzętu do budowy dróg, mostów, tuneli w ramach salonu Budownictwo Inżynieryjne. Obecność na targach w Poznaniu jest okazją do kreowania wizerunku firmy i umacniania marek swoich produktów na dynamicznie rozwijającym się rynku polskim i krajów Nowej Europy. Dla zwiedzających z branży budownictwa odwiedziny targów BUDMA to dobry moment do zapoznania się z bogatą ofertą rynku dostawców, a w tym z wieloma nowościami i unikalnymi rozwiązaniami.

więcej informacji: www.budma.pl