Data rozpoczęcia
2012-05-04
Data zakończenia
2012-05-05
Miejsce
Hannover

Międzynarodowa Konferencja Budownictwa Pasywnego
16. Międzynarodowa Konferencja Budownictwa Pasywnego odbędzie się w dniach 4 – 5 maja 2012 r. w Hanowerze.

Opłacalność, wydajność, zdrowie, komfort, bezpieczeństwo - to tylko niektóre z synonimów domu pasywnego. Podczas 16. Międzynarodowej Konferencji Budownictwa Pasywnego można się o tym przekonać osobiście!

Udział w konferencji i panelach dyskusyjnych to wspaniała okazja do wymiany doświadczeń oraz zdobycia nowych, cennych wiadomości z zakresu najnowszych zdobyczy technologii budowlanych. Przedstawiane będą realizacje oraz opracowania naukowe dotyczące budownictwa pasywnego, plus-energetycznego i zero-energetycznego. Równolegle odbywać się będzie wystawa budownictwa pasywnego, gdzie producenci z całego świata będą prezentować swe najnowsze wyroby. Jest to też doskonała okazja dla debiutu nowych, nieznanych jeszcze firm, które chcą wejść na prężnie rozwijający się rynek komponentów dla budownictwa pasywnego.

W programie obrad (oprócz konferencji, dyskusji, wystąpień oraz wystawy) przewidziano ponadto wieczór uroczysty, a w niedzielę 6 maja zaplanowano zwiedzanie wraz z przewodnikiem zrealizowanych budynków pasywnych w okolicy.

Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej w trosce o rozwój idei budownictwa pasywnego w Polsce wynegocjował z organizatorami forum specjalną obniżoną cenę dla gości z Polski. Specjalna cena dotyczy też zakwaterowania na miejscu. Ponadto PIBPiEO oferuje swe wsparcie dla polskich wystawców, którzy pragną zaprezentować swe wyroby podczas trwania wystawy.
Najważniejsze informacje znajdą Państwo w załącznikach, znajdujących się pod treścią tej wiadomości.

Zachęcamy też do odwiedzenia strony internetowej konferencji:
http://www.passivhaustagung.de/sechzehnte/Englisch/index_eng.php

Polski Instytut Budownictwa Pasywnego I Energii Odnawialnej im. Güntera Schlagowskiego Sp. z o.o.
Spółka działa na zasadach NON-PROFIT
www.pibp.pl

Plan hali