Firma S.P.S.TRADING Sp. z o.o., wyłączny przedstawiciel oraz importer urządzeń klimatyzacyjnych firmy McQuay w Polsce, wzięła udział w corocznym spotkaniu przedstawicieli firmy McQuay z całego świata.
Spotkanie w Malezji rozpoczęło się 25. a zakoczyło 28. września 2007 roku.
W trakcie konferencji McQuay zaprezentował program rozwoju koncernu pod hasłem FUSION 10 z zadaniem osiągnięcia wspólnie z firmą Daikin pozycji lidera w branży klimatyzacyjnej do roku 2010.
Zaprezentowano cały typoszereg nowych urządzeń klimatyzacyjnych segmentu Unitary Product opartych na najnowszych technologiach firmy Daikin.
Uczestnicy spotkania mieli niepowtarzalną okazję zwiedzić jedną z największych oraz najnowocześniejszych fabryk na świecie produkującą urządzenia klimatyzacyjne pod marką McQuay oraz Daikin z docelową produkcją 3 mln. kompletów urządzeń rocznie.
Dyrektor ds. Handlowych Wojciech Białas w imieniu firmy przedstawił raport z działalności firmy oraz bardzo dokładną analizę rynku klimatyzacji w Polsce oraz przedstawił plany rozwoju marki McQuay w Polsce do roku 2010.
Warto wspomnieć, że spółka S.P.S. TRADING znalazła się w gronie najlepszych przedstawicieli koncernu McQuay w zakresie produktów unitary do 160 kW.

Fot. 1 McQuay – Global Distributors Meeting 2007