W Malezji od 9 do 12 września 2008 roku odbyło się coroczne spotkanie przedstawicieli firmy McQuay z całego świata.


Firma S.P.S.TRADING Sp. z o.o., wyłączny przedstawiciel oraz importer urządzeń klimatyzacyjnych firmy McQuay w Polsce wzięła udział w corocznym spotkaniu przedstawicieli firmy McQuay z całego świata. Spotkanie odbyło się w Malezji w okresie od 9 do 12 września 2008 roku.
W trakcie konferencji McQuay zaprezentował realizację programu rozwoju koncernu pod hasłem FUSION 10 z zadaniem osiągnięcia wspólnie z firmą Daikin pozycji lidera w branży klimatyzacyjnej do roku 2010.
Uwzględniając nowe regulacje energetyczne w Europie począwszy od 2010 roku McQuay wprowadza w życie nową politykę ukierunkowaną na całkowite wprowadzenie do produkcji tylko urządzeń typu inwerter. Zaprezentowano cały typoszereg nowych urządzeń klimatyzacyjnych segmentu Unitary Product opartych na najnowszych technologiach firmy Daikin. Najnowsze urządzenia inwerterowe McQuay oparte całkowicie na technologii oraz komponentach koncernu Daikin zostaną wprowadzone do sprzedaży w Polsce począwszy od lutego 2009.
Uczestnicy spotkania po raz kolejny mieli niepowtarzalną okazję zwiedzić jedną z największych oraz najnowocześniejszych fabryk na świecie produkującą urządzenia klimatyzacyjne pod marką McQuay oraz Daikin oraz zaobserwować pozytywne zmiany w organizacji produkcji pod nadzorem doświadczonych pracowników firmy Daikin.
Dyrektor ds. Handlowych Wojciech Białas w imieniu firmy przedstawił raport z działalności firmy oraz bardzo dokładną analizę rynku klimatyzacji w Polsce oraz przedstawił plany rozwoju marki McQuay w Polsce na kolejne lata. S.P.S.TRADING po raz kolejny znalazła się w gronie najlepszych przedstawicieli koncernu McQuay w zakresie produktów unitary do 160 kW.

McQuay – Global Distributors Meeting 2008