Mostra Convegno Expocomfort 2010 - o jednej z największych międzynarodowych imprez targowych branży instalacyjnej.

MCE - Mostra Convegno Expocomfort 2010 od jutra
MCE - Mostra Convengo Expocomfort - Międzynarodowe Targi Ogrzewnictwa, Klimatyzacji, Chłodnictwa, Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych, Uzdatniania Wody i Instalacji Łazienkowych odbywają się cyklicznie co dwa lata. MCE są uważane za jedną z największych i najbardziej prestiżowych imprez tego typu w Europie.
Zaplanowane od 23 do 27 marca 2010 targi tradycyjnie będą miały miejsce w centrum ekspozycyjnym Fiera Milano w Mediolanie.

Mostra Convengo Expocomfort stanowią platformę do prezentacji najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu technik grzewczych, klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa, hydrauliki, uzdatniania wody, techniki sanitarnej i basenowej, energii odnawialnej oraz instalacji i wyposażenia łazienek.

Firmy związane z ogrzewaniem, energią odnawialną, klimatyzacją, chłodnictwem oraz instalacjami wodno-kanalizacyjnymi i sanitarnymi, oczyszczaniem wody i wyposażeniem łazienek prezentowane będą w czterech obszarach wystawy: Ciepło, Zimno, Woda i Energia.

Tematami wiodącymi MCE edycji 2010 są innowacyjność, komfort, efektywność energetyczna i oszczędność. Wystawie towarzyszyć będą międzynarodowe seminaria, warsztaty i konkursy. We współpracy z ANIMA – włoskim stowarzyszeniem inżynierii mechanicznej i przemysłu - po raz kolejny zostanie też podjęty temat inicjatyw zapobiegających podrabianiu produktów.

W synergii z MCE 2010 odbędą się targi Next Energy poświęcone efektywności energetycznej i odnawialnym źródłom energii oraz Expobagno – międzynarodowa wystawa łazienek.

W ostatniej edycji MCE w roku 2008, w targach udział wzięło niemal 3.500 wystawców z 56 państw. Wystawę zwiedziło wówczas ponad 167.000 gości z 143 krajów. W 2008 r. odnotowano 17% wzrost liczby turystów zagranicznych w ogólnej frekwencji odwiedzających, co potwierdza wysoką rangę wydarzenia jako międzynarodowej areny kontaktów biznesowych i handlowych.

Uniwersal Sp. z o.o. - stoisko na targach Forum Wentylacja 2010W rozpoczynających się jutro (23.03) targach MCE wezmą udział 24. polskie przedsiębiorstwa w tym Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o., Centrum Klima S.A. oraz Uniwersal Sp. z o.o.. Uniwersal w pawilonie 22 na stoisku S49 T50 przedstawi m.in. hybrydowy system wentylacji wywiewnej MagEllan.

MCE 2010 - informacje
Nazwa: MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT 2010 - International Exhibition on Heating, Air-Conditioning, Refrigeration, Plumbing Technology, Water Treatment and Bathroom Fittings
Termin: od 23.03.2010 r. (wtorek) do 27.03.2010 r. (sobota)
Cykliczność: co 2 lata
Miejsce: Fiera Milano New Exhibition Center - Mediolan (Włochy)
Organizator: Reed Exhibitions
Godziny otwarcia: od 10:00 do 18:30 (dla zwiedzających)

Więcej informacji o targach Mostra Convegno Expocomfort 2010 na stronie
www.mcexpocomfort.it

Źródło: ''