Firma Maxair hvac technic Sp. z o.o. została nowym oficjalnym Partnerem Panasonic Polska w zakresie systemów klimatyzacji. Porozumienie pomiędzy firmami zostało podpisane pod koniec września bieżącego roku. W ofercie Maxair znajduje się pełen asortyment klimatyzacji Panasonic w tym systemy: Split, Multi-split, Flexi System i VRF.Panasonic Polska Sp. z o.o.
jest częścią koncernu Panasonic Corportion, światowego lidera na rynku elektroniki z rocznymi obrotami przekraczającymi 90 mld dolarów.
Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w klimatyzacji, 6. fabrykom i licznym ośrodkom rozwojowo badawczym firma posiada znaczący wkład w rozwój klimatyzacji na świecie.
Ponad 100 milionów wyprodukowanych sprężarek gwarantuje wysoką jakość klimatyzatorów Panasonic, co może potwierdzić rzesza zadowolonych klientów z ponad 120 krajów świata.
W ofercie Maxair znajduje się pełen asortyment klimatyzacji Panasonic w tym systemy: Split, Multi-split, Flexi System i VRF będące podstawą czterech głównych linii produktowych – do zastosowania w domu, biurze, obiektach komercyjnych i przemysłowych... lub po prostu wszędzie tam gdzie klimatyzacja znajduje swoje zastosowanie.
Produkty Panasonic gwarantują zdrowe powietrze, nowoczesny wygląd oraz zgodność z najbardziej rygorystycznymi wymaganiami odnośnie zużycia energii, ochrony środowiska oraz emisji hałasu.

Więcej http://www.maxair.pl/panasonic