Informujemy, że firma Maxair została oficjalnym dystrybutorem kurtyn powietrznych marki 2VV.

MAXAIR - cennik 2013
2VV to uznany na rynku europejskim producent kurtyn powietrznych, rekuperatorów i urządzeń wentylacyjnych. Firma powstała w 1995 roku i od samego początku stawia na wysoką jakość produktów, nowoczesne trendy w projektowaniu oraz niezawodność urządzeń. 2VV może pochwalić się zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz doskonałym zapleczem technicznym i projektowym. Firma regularnie pojawia się na najważniejszych targach branżowych w Europie, dzięki czemu jest na bieżąco z najbardziej nowoczesnymi trendami i technologiami. Produkty 2VV spełniają również wymogi najbardziej wymagających norm europejskich.

[attach=attach1]Cennik[/attach]

Dzięki wzbogaconej ofercie urządzeń hvac, Maxair wychodzi naprzeciw wymaganiom klientów oraz podąża za najnowszymi trendami w tej branży. Kompetentny zespół doradców dostosowuje ofertę do potrzeb każdego z klientów, jak również doradza w sprawach technicznych i szkoli w razie potrzeby.

Zapraszamy do współpracy instalatorów (firmy wykonawcze), którym oferujemy dostępność produktów, wiedzę i doradztwo techniczne oraz pełne wsparcie posprzedażowe.

Pobierz nowy cennik urządzeń 2VV w wersji pdf

Więcej informacji oraz pełna oferta urządzeń i akcesoriów 2VV dostępna jest u konsultantów Maxair.