Data rozpoczęcia
2008-05-14
Data zakończenia
2008-05-16

14-16.05.2008 Kielce
W dniach od 14 do 16 maja 2008 w ośrodku Targów Kielce odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja Międzynarodowych Targów Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD.
Targi MASZBUD stanowią jedną z najliczniejszych ofert producentów i dealerów maszyn budowlanych, wykonawców sprzętu pomocniczego do robót ziemnych oraz urządzeń dźwigowych, koparek i ładowarek. Wystawa stanowi pełne spektrum specjalistycznych pojazdów budowlanych, części i komponentów do maszyn budowlanych, żurawi i urządzeń do transportu pionowego oraz narzędzi pneumatycznych, hydraulicznych i elektrycznych. Targi MASZBUD zostały stworzone w dominującej mierze z myślą o fachowcach reprezentujących branżę budowlaną, czyli wykonawcach robót budowlanych, producentach i dealerach maszyn budowlanych oraz przedstawicielach mediów branżowych. Podczas wystawy prezentowane będą między innymi maszyny i urządzenia wykorzystywane do robót ziemnych, w produkcji i transporcie betonu, w pracach wykończeniowych, a ponadto żurawie i urządzenia do transportu pionowego, specjalistyczne pojazdy budowlane, części i komponenty do maszyn budowlanych oraz szeroki zakres narzędzi: pneumatycznych, hydraulicznych i elektrycznych. Oprócz prześledzenia tendencji kształtujących się w obrębie rynku budowlanego zwiedzający będą mieć także możliwość obejrzenia pokazu maszyn w trakcie zaaranżowanych prac budowlanych. Międzynarodowym Targom Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych towarzyszyć będą konferencje i spotkania naukowo-techniczne.
Tradycyjnie, jak co roku, najlepsze wyroby oraz rozwiązania techniczne prezentowane na targach zostaną nagrodzone specjalnymi nagrodami Targów Kielce.
Targi MASZBUD 2008 odbędą się w tym samym terminie, co XIV Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA oraz IV Międzynarodowe Targi Infrastruktury TRAFFIC-EXPO oraz II Targi TECHNOLOGIA i INFRASTRUKTURA LOTNISK. W ubiegłorocznych wystawach wzięło udział 753 wystawców z 23 krajów. Przez trzy dni targi odwiedziło 15000 osób.
Strona internetowa: www.ctk.com.pl