Data rozpoczęcia
2010-05-11
Data zakończenia
2010-05-14
Miejsce
Kielce

MASZBUD - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych

Targi MASZBUD stanowią jedną z najliczniejszych ofert producentów i dealerów maszyn budowlanych, wykonawców sprzętu pomocniczego do robót ziemnych oraz urządzeń dźwigowych, koparek i ładowarek. Wystawa stanowi pełne spektrum specjalistycznych pojazdów budowlanych, części i komponentów do maszyn budowlanych, żurawi i urządzeń do transportu pionowego oraz narzędzi pneumatycznych, hydraulicznych i elektrycznych.

Targi MASZBUD zostały stworzone w dominującej mierze z myślą o fachowcach reprezentujących branżę budowlaną, czyli wykonawcach robót budowlanych, producentach i dealerach maszyn budowlanych oraz przedstawicielach mediów branżowych. Podczas wystawy prezentowane będą między innymi maszyny i urządzenia wykorzystywane do robót ziemnych, w produkcji i transporcie betonu, w pracach wykończeniowych, a ponadto żurawie i urządzenia do transportu pionowego, specjalistyczne pojazdy budowlane, części i komponenty do maszyn budowlanych oraz szeroki zakres narzędzi: pneumatycznych, hydraulicznych i elektrycznych. Oprócz prześledzenia tendencji kształtujących się w obrębie rynku budowlanego zwiedzający będą mieć także możliwość obejrzenia pokazu maszyn w trakcie zaaranżowanych prac budowlanych. Międzynarodowym Targom Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych towarzyszyć będą konferencje i spotkania naukowo-techniczne.

Tradycyjnie, jak co roku, najlepsze wyroby oraz rozwiązania techniczne prezentowane na targach zostaną nagrodzone specjalnymi nagrodami Targów Kielce.

Targi MASZBUD z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wystawców i zwiedzających z Polski, ale także z zagranicy. Podczas tegorocznej edycji swoje oferty zaprezentowało ponad 350 firm, między innymi z Hiszpanii, Niemiec, Włoch, Belgii, Turcji czy Chin. Udział w targach to nie tylko nawiązanie kontaktów oraz wymiana doświadczeń, to także doskonała reklama na rynku międzynarodowym. W 2009 roku wystawę MASZBUD odwiedziło 15 tysięcy zainteresowanych.


Strona internetowa: www.ctk.com.pl

Źródło: ''