Data rozpoczęcia
2007-05-16
Data zakończenia
2007-05-18

16-18.05.2007 Kielce


W dniach 16-18 maja 2007 w ośrodku Targów Kielce odbędzie się dziewiąta edycja Międzynarodowych Targów Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD.
Podczas targów MASZBUD 2007 najliczniej reprezentowana będzie oferta producentów i dealerów maszyn budowlanych, wykonawców sprzętu pomocniczego do robót ziemnych oraz urządzeń dźwigowych, koparek i ładowarek. Na wystawie będzie można również obejrzeć specjalistyczne pojazdy budowlane, części i komponenty do maszyn budowlanych, żurawie i urządzenia do transportu pionowego, narzędzia pneumatyczne, hydrauliczne i elektryczne. Targi MASZBUD odwiedzane są przez fachowców z branży budowlanej: wykonawców robót budowlanych, producentów, dealerów maszyn budowlanych, a także przedstawicieli mediów branżowych. Targom MASZBUD towarzyszyć będą konferencje i spotkania naukowo-techniczne. Dla podniesienia atrakcyjności wystawy na poligonie znajdującym się na terenie Targów Kielce zostaną organizowane pokazy maszyn w czasie ich pracy.
Tradycyjnie, jak co roku, najlepsze wyroby oraz rozwiązania techniczne prezentowane na targach zostaną nagrodzone specjalnymi nagrodami Targów Kielce.
Tegoroczne targi MASZBUD odbędą się w terminie XIII Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA oraz III Międzynarodowych Targów Infrastruktury TRAFFIC-EXPO. Wystawy te są wysoce specjalistyczne i wzajemnie się uzupełniają, łącząc prezentacje możliwości wykonawczych z towarzyszącym im zapleczem logistycznym. Po raz pierwszy w tym roku w kieleckim ośrodku wystawienniczym zadebiutują targi TECHNOLOGIA i INFRASTRUKTURA LOTNISK.
Zakres branżowy targów MASZBUD:
- maszyny i urządzenia do robót ziemnych, do produkcji i transportu betonu, do prac wykończeniowych;
- żurawie i urządzenia do transportu pionowego;
- specjalistyczne pojazdy budowlane, części i komponenty do maszyn budowlanych;
- narzędzia: pneumatyczne, hydrauliczne i elektryczne.
>>> Formularz zgłoszeniowy
Więcej informacji www.ctk.com.pl