Data rozpoczęcia
2012-05-08
Data zakończenia
2012-05-11
Miejsce
Kielce

MASZBUD 2012

XIV Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD
Data najbliższej edycji: 8-11 V 2012


XIV edycja Międzynarodowych Targów Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD odbędzie się równolegle z targami AUTOSTRADA-POLSKA oraz TRAFFIC-EXPO. Swój udział w tych drugich co do wielkości w Europie i jedynych tego typu targach w Polsce zapowiedziały firmy z Austrii, Belgii, Chin, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Luksemburga, Niemiec, Słowacji, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, Wielkiej Brytanii i oczywiście Polski. Ich obecność jest gwarantem powodzenia i nawiązania szerokich relacji biznesowych Udział w tak prestiżowym wydarzeniu to nie tylko nawiązanie kontaktów oraz wymiana doświadczeń ale także doskonała reklama na rynku międzynarodowym.

Zakres branżowy targów MASZBUD to przede wszystkim maszyny i urządzenia do robót ziemnych, produkcji i transportu betonu oraz do prac wykończeniowych.

W tym roku zarówno w halach jak i także na terenie zewnętrznym będzie można zobaczyć najnowocześniejsze żurawie i urządzenia do transportu pionowego, specjalistyczne pojazdy budowlane, części i komponenty do maszyn budowlanych oraz narzędzia.

Tegoroczne święto drogownictwa w Kielcach wzbogacą tradycyjnie konferencje.

Strona internetowa: www.ctk.com.pl

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.