Data rozpoczęcia
2011-05-10
Data zakończenia
2011-05-13
Miejsce
Kielce

MASZBUD 2011

XIII Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD
Data najbliższej edycji: 10-13 V 2011


XIII edycja Międzynarodowych Targów Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD odbędzie się równolegle z targami AUTOSTRADA-POLSKA oraz TRAFFIC-EXPO . Swój udział w drugich co do wielkości w Europie i jedynych tego typu targach w Polsce zapowiedziało ponad 700 firm z Austrii, Belgii, Chin, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Luksemburga, Niemiec, Słowacji, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, Wielkiej Brytanii i oczywiście Polski. Ich obecność jest gwarantem powodzenia i nawiązania szerokich relacji biznesowych Udział w tak prestiżowym wydarzeniu to nie tylko nawiązanie kontaktów oraz wymiana doświadczeń ale także doskonała reklama na rynku międzynarodowym.

Zakres branżowy targów MASZBUD to przede wszystkim maszyny i urządzenia do robót ziemnych, produkcji i transportu betonu oraz do prac wykończeniowych.

W tym roku zarówno w halach jak i także na terenie zewnętrznym będzie można zobaczyć najnowocześniejsze żurawie i urządzenia do transportu pionowego, specjalistyczne pojazdy budowlane, części i komponenty do maszyn budowlanych oraz narzędzia.

Tegoroczne święto drogownictwa w Kielcach wzbogacą trzy konferencje. Pierwsza z nich, organizowana przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów poświęcona jest zagadnieniom związanym ze skutecznym obniżaniem natężenia hałasu. Drugi dzień to Konferencja Naukowo-Techniczna "Bezpieczeństwo ruchu w komunikacji lądowej" organizowana przez Świętokrzyski Klub Drogowca Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Kielcach, GDDKiA Oddział w Kielcach oraz Targi Kielce a także II edycja konferencji „Zieleń Autostradowa”, przygotowana przez firmę Dendros przy współpracy z Targami Kielce.


Strona internetowa: www.ctk.com.pl

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.