Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MaszBud na stoisku Bankowego Funduszu Leasingowego będą udzielane porady specjalistów ds. leasingu, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z finansowaniem inwestycji za pomocą leasingu.


Informacja prasowa - Łódź maj 2009 r.


Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD odbędą się po raz jedenasty. W tym roku mają one miejsce w dniach 12 – 15 maja, tradycyjnie w Kielcach.

- Tegoroczne Targi MASZBUD są dla nas bardzo ważną imprezą branżową. Przede wszystkim dlatego, że podczas nich zaprezentujemy nowy produkt – BanMasz Leasing, skierowany głównie do sektora budowlanego i wszędzie tam gdzie do działalności wykorzystywane są rozmaite maszyny i urządzenia. Z drugiej strony dają nam możliwość podzielenia się wiedzą z wszystkimi, którzy mają pytania dotyczące leasingu.
– wyjaśnia Sebastian Stawicki, Product Manager Bankowego Funduszu Leasingowego.
Targi MaszBud zrzeszają wystawców z kraju i zagranicy – głównie producentów maszyn i urządzeń do robót ziemnych, produkcji i transportu materiałów budowlanych, a także prac wykończeniowych.
Osoby odwiedzające targi będą mogły z bliska przyjrzeć się między innymi specjalistycznym dźwigom, żurawiom, koparkom oraz narzędziom hydraulicznym i elektrycznym.
Oprócz wystawczego charakteru targów i związanej z tym możliwości pozyskania nowych kontaktów biznesowych, ważnym elementem tegorocznej imprezy jest jej edukacyjny akcent.

- Wielu przedsiębiorców nie wie czym tak naprawdę jest leasing i w jaki sposób mogą go wykorzystać do finansowania swojej inwestycji. Na targach z pewnością pojawią się osoby zainteresowane założeniem własnej działalności gospodarczej, a także przedsiębiorcy, poszukujący w okresie spowolnienia gospodarczego nowych sposobów rozwoju swojego biznesu. To z myślą o nich udzielamy porad leasingowych
– wyjaśnia Mariusz Sitkiewicz, Zastępca Dyrektora Działu Rozwoju Sprzedaży.
Targi MaszBud z każdą edycją cieszą się coraz większym zainteresowaniem wystawców i odwiedzających. Ubiegła edycja gościła 300 firm z Polski, Hiszpanii, Niemiec, Włoch, Belgii, Turcji i Chin. W tym roku udział w targach zapowiedziały 332 firmy.
Wszystkich zainteresowanych targami oraz związanymi z nimi poradami z zakresu leasingu serdecznie zapraszamy. Bankowego Funduszu Leasingowego należy szukać na stoisku 89, w pawilonie D.