MASTERFLEX - przewody MasterSan™

[attach=attach1]MasterSan[/attach]
MasterSan™ - to linia przewodów elastycznych, które zrewolucjonizują świat instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Antybakteryjne węże MasterSan™ wykonane są z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz materiałów przyjaznych środowisku.
Przewody tej serii produkowane są z folii poliolefinowej nowej generacji, która została wzbogacona specjalnym składnikiem aktywnym o nazwie „Anti-bacterial Sanitized”. Pozwala on ograniczyć obciążenie mikrobiologiczne i bakteryjne wewnątrz przewodów i kanałów wentylacyjnych, jak również zminimalizować ilość mikroorganizmów znajdujących się w transportowanym przez nie powietrzu. Cecha ta ma bardzo istotny wpływ na poprawę bezpieczeństwa i zdrowia ludzi oraz korzystnie oddziałuje na środowisko. Przewody MasterSan™ są całkowitą nowością, przeszły one restrykcyjne badania potwierdzające skuteczność działania ich mechanizmów przeciwbakteryjnych na szczepach takich organizmów jak: drożdżaki, gronkowiec złocisty, pałeczka okrężnicy, pałeczka duru brzusznego, kropidlak czarny, pałeczka ropy błękitnej.

Linia przewodów MasterSan™ jest produkowana w wersji trudnopalnej i posiada certyfikat klasy odporności ogniowej „Class 1”. Jest dostępna w dwóch wersjach: antybakteryjnej ze standardową spiralą metalową i antybakteryjnej z niemagnetyczną spiralą metalową.

Dzięki specyficznym właściwościom przewodów elastycznych MasterSan™ możliwa jest poprawa jakości powietrza w pomieszczeniach użyteczności publicznej takich jak: centra handlowe, budynki biurowe, laboratoria, kliniki, sanatoria i szpitale.

Linia przewodów MasterSan™: SA10, SA10 Therm, AR10, AR10 therm

Źródło: Masterflex Polska