Od dziś, startuje oficjalnie kolejna nowość Grupy MARKETEO.COM: marketeo.tv

Marketeo.tv - wyPROmuj ofertę za darmo
- Kiedy obejmowałem urząd prezydenta - powiedział w 1996 roku Bill Clinton - jedynie eksperci od fizyki słyszeli o terminie World Wide Web. Teraz nawet mój kot ma swoją stronę.
Gdy pod koniec lat sześćdziesiątych w Stanach Zjednoczonych opracowano tajny rządowy projekt utworzenia globalnej sieci komputerowej, nikt nie przypuszczał, że stanie się ona medium globalnym, ingerującym tak bardzo w nasze życie. Pierwsza strona internetowa pojawiła się pod koniec 1990 roku, dziś jest ponad 200 milionów stron i z każdym dniem powstaje tysiące kolejnych.

Na polskim rynku byliśmy jednymi z pierwszych tworząc portale branżowe, kiedy to 1999 roku została powołana do życia Spółka MARKETEO.COM.S.A. (wówczas pod nazwą CityNet Media) były to czasy, kiedy dostępne były jeszcze najlepsze domeny generyczne jak opony.com, opakowania.com.pl, drukarnie.com.pl, tworzywa.com.pl, wentylacja.com.pl). Dostęp do Internetu miało wówczas mniej niż 17% Polaków, strony ładowały długo, a mimo to, nie brakowało zainteresowanych nowymi usługami.

Obecnie Grupa MARKETEO.COM to 29 milionów odsłon rocznie, 5 milionów użytkowników,100 tys. firm, 10 lat na rynku, Spółka notowana na NewConnect.

Od dziś, startuje oficjalnie kolejna nowość marketeo.tv

Jeśli jeden obraz jest wart tysiąc słów, to jedna video oferta jest warta tysiąc obrazów. Udowodniono, że większość nas to wzrokowcy, łatwiej przyswajamy obraz i dźwięk, wykorzystajmy to zatem w video ofertach.

Każda oferta dodana do marketeo.com zawierającą plik video, będzie dodatkowo widoczna, a więc dodatkowo promowana, na nowym portalu marketeo.tv. Do tej pory każda oferta dodana na platformie pojawiała się również na wybranym tematycznie portalu Grupy MARKETEO.COM S.A
Od teraz pojawi się jednocześnie w 3 miejscach, reklamując ofertę za darmo, jeśli tylko będzie zawierać plik video.

Pokaż mi swój profil a powiem Ci, kim jesteś.

Pokażcie swoją firmę, magazyn, nieruchomość na sprzedaż, działającą maszynę podczas pracy, warkot silnika samochodu, cały proces produkcyjny w Waszej firmie.

Grupa MARKETEO.COM S.A obecnie, to 31 portali oraz platforma handlowa marketeo.com

Michael Dell powiedział kiedyś "Lepsza od Internetu byłaby tylko telepatia" i jak tu się nie zgodzić...


Do Grupy MARKETEO.COM S.A dołączył również nowy portal horyzontalny kobieta.iso.pl To portal skierowany głównie do kobiet. Piszemy w nim jak zachować zdrowie, rozwijać karierę, w jakie szkolenia inwestować. Znajdują się tutaj również artykuły o modzie i urodzie, kuchni, seksie, kosmetykach. Dołączając do nas możesz oferować swoje produkty, prowadzić Business Blog, komentować artykuły i dyskutować na forum. Redaktorzy portalu to profesjonaliści, którzy zawsze służą pomocą.Źródło: Biuro Marketingu i PR Marketeo.com