Polski dystrybutor systemów wentylacyjno-grzewczych firmy Mark zaprezentuje swoją najnowszą ofertę podczas Międzynarodowych Targów Instalacyjnych, które odbędą się w dniach od 23 do 26 kwietnia w Poznaniu.

Mark Polska na targach INSTALACJE 2012 w Poznaniu
Targi INSTALACJE to najważniejsze spotkanie branży instalacyjnej w Europie Środkowo – Wschodniej, na której nie może zabraknąć lidera systemów wentylacyjno-grzewczych - firmy Mark Polska. Podczas poznańskiej imprezy zaprezentują się wszyscy wiodący producenci i dostawcy urządzeń oraz technologii z zakresu techniki wentylacyjnej i grzewczej. Tegoroczne spotkanie zgromadzić ma ponad 800 firm z 21 państw, m.in. z Włoch, Niemiec, Polski, Austrii, Grecji i Wielkiej Brytanii.


Firmę Mark Polska znaleźć będzie można w pawilonie nr 5 na stoisku nr 67. Prezentacja najnowszej oferty firmy Mark to tylko jedna z wielu atrakcji przygotowanych na poznańskie targi. Na stoisku firmy będzie można także skonsultować się ze specjalistami z zakresu technologii instalacyjnej oraz porozmawiać z przedstawicielami handlowymi firmy Mark Polska. Równolegle z targami INSTALACJE odbywać się będą bowiem Międzynarodowe Targi Branży Wodociągowo-Kanalizacyjnej WODOCIĄGI, Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI oraz Targi Ciepła Systemowego TCS.


Mark Polska Sp. z o.o.

Mark Polska Sp. z o.o. dostarcza nowoczesne, sprawdzone i niezawodne urządzenia i systemy wentylacyjno-grzewcze. Firma zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie dostawy urządzeń Mark produkowanych w zakładach produkcyjnych w Holandii i Irlandii, doradztwa technicznego, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.