Firma PRO-VENT prezentuje nowy manipulator RC 6z z ekranem dotykowych. Urządzanie posiada ekran LCD o przekątnej 4". Dedykowany jest do manipulacji central rekuperacyjnej MISTRAL.

Manipulator RC 6z ekranem dotykowym LCD
Czytelny duży wyświetlacz, wszystkie włączone funkcje widoczne na ekranie.

Pozwala na sterownie praca centrali zarówno z silnikami AC jak i stałoprądowymi EC.

Daje możliwość swobodnego programowania , rozbudowane opcje konfiguracyjne, informacja o konieczności wymiany filtrów , zatrzymanie centrali w przypadku pożaru (Awaryjny STOP).


RC6 wraz ze sterownikiem może także współpracować z centralką alarmową w domu, kiedy opuszczamy dom i włączamy alarm centrala wentylacyjna może automatycznie przejść w tryb pracy „oszczędne” minimalna wentylacja, wyłączenie nagrzewnic itp.)


Innym dobrym rozwiązaniem jest wymuszenie pracy centrali na maksymalnym biegu w przypadku włączenia okapu kuchennego lub współpraca z kominkiem, w przypadku kiedy rozprowadza on ciepło tymi samymi kanałami co wentylacja mechaniczna.


Wszystkie oferowane funkcje RC6 powinny sprawić, ze oferowany produkt
znacząco usprawni sposób sterowania i kontrolowania pracy centrali
MISTRAL.
Manipulator dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych : jasnej – kość słoniowa i ciemnej – grafit. Kolor podświetlenia można wybierać z czterech obecnie predefiniowanych wartości.