Firma Makroterm została uhonorowana nagrodą Złotego Instalatora za wprowadzenie na rynek Integratora, który umożliwia inteligentne zarządzanie energią. Makroterm jest pionierem na rynku odnawialnych energii dla domu. Swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych, którym zależy na ekonomicznym i niezawodnym systemie ogrzewania.

Makroterm laureatem Złotego Instalatora 2010
Złoty Instalator jest prestiżową nagrodą przyznawaną przez miesięcznik „Polski instalator” oraz Polską Korporacje Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji, którą otrzymują najlepsze firmy w branży instalacyjnej. W konkursie nagradzane są produkty o wysokich walorach technicznych, użytkowych i estetycznych, a także ekologiczne, nowoczesne i niezawodne w działaniu.

„Nasza firma od wielu lat prowadzi działalność badawczą ukierunkowaną na poszukiwanie najlepszych rozwiązań technologicznych. To dzięki niej udało nam się zaprojektować oraz opatentować Integrator. Cieszymy się, że nasz produkt został doceniony przez Kapitułę konkursu.” – mówi Agnieszka Golik, Kierownik Marketingu firmy Makroterm.

Integrator to nowatorski system zarządzania energią, który zapewnia poważne oszczędności w zakresie ogrzewania domu i podgrzewania wody użytkowej. Dzięki niemu energia płynąca z różnych źródeł ciepła nie marnuje się, ale jest optymalnie wykorzystywana. Integrator to urządzenie dedykowane dla systemu Zintegrowanego ogrzewania – optymalizuje działanie kolektorów, kominka oraz kotła gazowego, ponadto ogranicza awaryjność układu grzewczego i ułatwia jego instalacje.

To już drugi raz, gdy firma otrzymała tytuł Złotego Instalatora. Poprzednim razem, w 2002 roku, statuetką nagrodzony został Zintegrowany System Ogrzewania.


Źródło: ''

Komentarze

  • kominki Makroterm

    To prawda, słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tej firmy.