Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji

MAINTENANCE 2013
MAINTENANCE 2013 to platforma spotkań osób związanych z branżą utrzymania ruchu: inżynierów i menedżerów firm przemysłowych, inżynierów produkcji, specjalistów ds. utrzymania ruchu oraz wszystkich bezpośrednio związanych z zabezpieczeniem funkcjonowania linii produkcyjnych i zakładu, jako całości.

Jednocześnie informujemy, iż tradycyjnie równolegle z targami MAINTENANCE 2013 odbędą się Targi Obróbki, Magazynowania Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas 2013.

CO NOWEGO?

Nowością podczas tegorocznej edycji targów będzie STREFA ATEX, w której prezentowane będą rozwiązania i technologie przeciwwybuchowe. Rozszerzona zostanie również STREFA OUTSOURCINGU.

KONFERENCJE, SEMINARIA, SZKOLENIA

W ramach tej edycji targów swoją kontynuację będzie miała również JESIENNA SZKOŁA UTRZYMANIA RUCHU, która zadebiutowała podczas poprzedniej odsłony imprezy. Nie zabraknie również SEMINARIÓW learnShops™, cieszących się co roku sporym zainteresowaniem.

TYLKO PROFESJONALIŚCI


Ze względu na ściśle specjalistyczny charakter imprezy, targi MAINTENANCE 2013 odwiedzają wyłącznie profesjonaliści odpowiedzialni za zakup sprzętu i urządzeń oraz wdrożenie nowych technologii w przedsiębiorstwach i zakładach produkcyjnych. W ostatniej edycji targów uczestniczyli właściciele i prezesi firm, inżynierowie, technolodzy i kierownicy produkcji oraz specjaliści ds. technicznych.