Konstrukcja kompaktowych central grzewczych marki Buderus oparta została nie tylko na najnowszych, wyrafinowanych rozwiązaniach technicznych. Wzięto również pod uwagę możliwość zainstalowania tych urządzeń w pomieszczeniach, w których nie mogą być umieszczane kotły żeliwne – np. w kuchni, łazience, piwnicy bądź na poddaszu.

Ponad 20 lat doświadczenia w technice kondensacyjnej

Centrala grzewcza Logamax plus GB132T posiada sprawność cieplną dochodzącą do 108%. Uzyskanie tak wysokiej sprawności energetycznej możliwe jest dzięki procesowi skraplania pary wodnej, zawartej w spalinach. W ten sposób wykorzystywane jest utajone ciepło pary wodnej do podgrzewania czynnika grzewczego przepływającego przez kocioł.

Umożliwia to z kolei bardziej efektywne wykorzystywanie paliwa i istotnie chroni − dzięki zmniejszeniu emisji substancji szkodliwych do atmosfery − środowisko naturalne. Nic dziwnego, ze kondensacyjne urządzenia grzewcze marki Buderus są tak wydajne − prekursorem techniki kondensacyjnej oraz firmą, która jako pierwsza na świecie wyprodukowała w 1981 roku naścienny kocioł kondensacyjny, było przedsiębiorstwo Buderus-Nefit.

Marka Buderus oferuje wszystko w zakresie ogrzewania. Oferta sięga od kotłów grzewczych aż do kolektorów słonecznych, pojemnościowych podgrzewaczy c.w.u., grzejników i kompletnego osprzętu. Nasze inteligentne, przyszłościowe systemy automatyki dysponują jednolitą koncepcją obsługi i umożliwiaja ekonomiczne i ekologiczne ogrzewanie. Wszystkie produkty są optymalnie ze sobą zestrojone, ułatwia to projektowanie i instalacje.

Zalety kondensacyjnej, gazowej centrali grzewczej Logamax plus GB132T:

- Nowoczesna i wyrafinowana technika kondensacyjna zamknięta w atrakcyjnej formie
- Urządzenie jest kompletnie wyposażone, składa się z: kotła kondensacyjnego, podgrzewacza c.w.u., naczynia wzbiorczego, pompy obiegowej, orurowania oraz automatyki sterującej
- Wysoka sprawność cieplna – aż do 108%
- Podwyższona moc urządzenia dla funkcji podgrzewania wody: do 23 kW
- Nowoczesny system regulacji Logamatic EMS
- Płynna regulacja mocy w zakresie 40-100%
- Szybki i wygodny montaż centrali grzewczej na małej powierzchni
- Możliwość zamontowania praktycznie w dowolnej części domu: piwnicy, kuchni, łazience lub na poddaszu

Więcej informacji: www.buderus.pl