4 listopada br. w salach hotelu "Mercure" w Poznaniu odbyło się już piąte spotkanie z cyklu TROX-INFO-EXPO. W spotkaniu uczestniczyło ponad 40. projektantów systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz partnerów handlowych firmy TROX Technik.


Podczas TROX-INFO-EXPO 2003, prezentacji połączonej z wystawą, zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się z aktualnymi kierunkami rozwoju systemów wentylacji i klimatyzacji budynków, propozycjami firmy oraz planami TROX Technik na najbliższe miesiące. Na wystawie zaprezentowano znane na rynku oraz nowe produkty firmy TROX.
Pan Dariusz Strzelecki, po przywitaniu przybyłych, przypomniał ponad 50-letnią historię grupy TROX Technik, która posiada w tej chwili 26 oddziałów na wszystkich kontynentach oraz 13 zakładów produkcyjnych na 4 kontynentach Świata. Grupa TROX Technik dysponuje jedną z największych baz badawczo-laboratoryjnych urządzeń i systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych. TROX jest producentem m.in.: nawiewników, urządzeń p/poż., regulatorów przepływu powietrza, filtrów i wkładów filtracyjnych, tłumików i kulis do tłumików akustycznych, belek chłodzących, stropów chłodzących, nawiewników indukcyjnych, systemów zdecentralizowanej wentylacji FSL. W Polsce Oddział TROX istnieje od 1994 roku.
Podczas prezentacji przedstawiono system rozproszonej wentylacji fasadowej (FSL), pasywne i aktywne belki chłodzące oraz systemy zmiennego wydatku powietrza (VAV).
Uczestniczy otrzymali programy doboru urządzeń i katalog techniczny na CD oraz aktualne materiały informacyjne. Prezentacja była również okazją do wymiany doświadczeń.

Firma TROX Technik zaprasza na kolejną wystawę połączoną z prezentacją 6 listopada 2003 r. w godz. 930-1700 w hotelu "Holiday Inn" w Warszawie, ul. Złota 48/54 (Sala SCHERZO)
.
TROX-INFO-EXPO - galeria zdjęć

(po kliknięciu na zdjęcie można zobaczyć jego powiększenie)


Wystawa urządzeń podczas TROX-INFO-EXPO 2003P. Dariusz Strzelecki i p. Rajmund Kmiołek podczas prezentacjiReferujący p. Tomasz Konka i uczestnicy seminarium