Wentylator diagonalny Lineo łączy cechy wentylatorów osiowych i promieniowych.

Lineo - wentylator kanałowy bez tajemnic
Wentylator Lineo idealnie nadaje się do montażu w kanałach wymagających znaczącego ciśnienia, dużych wydatków i niskiego poziomu hałasu. Wysoki stopień ochrony IP44 charakteryzuje odporność wentylatora na kurz i wodę. Wszystkie modele Lineo wyposażone są w dwubiegowe silniki wyposażone w łożyska kulowe i zabezpieczenie termiczne. Obudowa Lineo wykonana jest z tworzywa samogasnącego klasy V0 gwarantującego to najwyższe parametry samogasnące i dużą wytrzymałość mechaniczną. Wentylator może być opcjonalnie wyposażony w Timer, sterownik prędkości lub czujniki temperatury, ruchu bądź wilgoci. Segmentowa konstrukcja umożliwia łatwy dostęp do silnika bez konieczności rozłączania przewodów wentylacyjnych. W ofercie aereco pojawiły się nowe modele oznaczone literą Q, charakteryzują się lepszymi parametrami akustycznymi i znacznie mniejszą konsumpcją energii elektrycznej.

Wentylator Lineo służy do przetłaczania powietrza w kanałach – również w tych krętych i długich. Może usuwać lub nawiewać powietrze do pomieszczeń takich jak biura, toalety, sklepy, restauracje, bary, garaże. Wydajność można regulować w sposób płynny dostosowując do konkretnych potrzeb.
Wentylator Lineo jest prostym w obsłudze i wygodnym w montażu wentylatorem kanałowym. Szeroki zakres pracy i płynna regulacja mocy umożliwiają wszechstronne zastosowanie. Urządzenie jest odporne na deszcz i posiada silnik o przedłużonej żywotności.

Dane techniczne - wentylator Lineo:
Ilość modeli: 16
Moc: 12-300 W
Wydatek: 155-2300 m3/h
Spręż: 64-735 Pa
Temp pracy: max 60°C
Średnica: 100, 125, 150, 160, 200, 250, 315 mm
Poziom ciśnienia akustycznego: od 29,4dB(A)
Stopień ochrony: IP44
Budowa: tworzywo samogasnące
Izolacja elektryczna: podwójna/wzmocniona
Wzmocniona konstrukcja silnika (Long Life)
Parametry pracy potwierdzone przez akredytowane laboratorium IMQ

Więcej informacji na stronie www.lineo.pl


Źródło: aereco wentylacja sp. z o.o.