Zaawansowane narzędzie internetowe czyniące dobór produktów Lindab szybkim i łatwym

LindQST - narzędzie Szybkiego Doboru Lindab
LindQSTLindQST - Narzędzie Szybkiego Doboru Lindab – zaawansowane narzędzie internetowe czyniące dobór produktów Lindab szybkim i łatwym. W lindQST wszystkie dokumenty są dostępne wprost z sieci. To sprawia, że instalatorzy i projektanci mają zawsze dostęp do najbardziej aktualnych katalogów, instrukcji montażu i zdjęć. Narzędzie, które przyspiesza i ułatwia Twoją codzienną pracę.

Wyszukiwanie dokumentacji
Szybki i łatwy sposób na znalezienie informacji dotyczących produktów z grupy Comfort. Aktualne materiały takie jak: dokumentacje techniczne, instrukcje montażu, zdjęcia produktów, broszury, itp. Aby znaleźć poszukiwany produkt wystarczy skorzystać z rozwijanych pól.

Narzędzie wyboru - nawiewniki, kratki
Wyszukiwanie obejmuje szeroki zakres asortymentu Lindab: nawiewniki, kratki, dysze, zawory, itd. Cały proces odbywa się w trzech prostych krokach - w efekcie otrzymuje się listę produktów spełniających dane wymagania oraz wszystkie szczegółowe informacje i dokumentacje dotyczącą wybranego produktu.

Narzędzie wyboru - belki chłodzące
Wyszukiwanie obejmuje szeroki zakres asortymentu belek oferowanych przez Lindab. Narzędzie to daje możliwość zdefiniowania warunków panujących w pomieszczeniu, następnie w trzech prostych krokach otrzymuje się zalecane wymagania dotyczące belek aktywnych, pasywnych, systemów fasadowych oraz paneli grzewczo-chłodzących firmy Lindab.
Kalkulator produktów - belki chłodzące to proste i szybkie narzędzie do obliczania wydajności, gdy typ produktu jest znany.

LindQST - Narzędzie Szybkiego Doboru Lindab