Firma Lindab zorganizowała dla swoich kluczowych klientów wyjazd szkoleniowo-integracyjny.


W terminie 8-10 wrzesień 2008 firma Lindab zorganizowała dla swoich kluczowych klientów zagraniczny wyjazd szkoleniowo-integracyjny. Uczestniczyło w nim w sumie 33 klientów i 5 pracowników producenta z Łomianek.
W programie oprócz podziwiania przepięknych, skandynawskich krajobrazów, wycieczki statkiem i podziwiania fok morskich, zwiedzano fabryki znajdujące się w Grevie w Szwecji i w Farum w Danii. Odbyły się też liczne prezentacje, pokazy, szkolenia, a wszystko po to, żeby jeszcze bardziej upewnić klientów co do wysokiej jakości produktów Lindab. Potężne laboratorium akustyczne, laboratoria przepływu powietrza – zrobiły pozytywne wrażenie na gościach.
Dzień zakończył wieczorny spacer po Kopenhadze, kolacja i zabawa w dyskotece. Na pamiątkę pozostały zdjęcia, które publikujemy na tej stronie...

Fot. 1. Foki
Foto: Lindab


Fot. 2. Kopenhaga
Foto: Lindab


Fot. 3. W czasie szkolenia
Foto: Lindab


Fot. 4. Zawody w docinaniu i montowaniu
kanałów i kształtek
Foto: Lindab


Fot. 5. Uczestnicy szkolenia
Foto: Lindab


Lindab Sp. z o.o.
należy do szwedzkiej grupy Lindab AB działającej w branży budowlanej od prawie 50. lat w dwóch obszarach: wentylacji oraz profili dachowych. Lindab AB posiada ponad 100 filii w 29. krajach i zatrudnia ok. 4.900 pracowników na całym świecie. Oferta produktów Lindab reprezentuje najwyższą jakość udokumentowaną certyfikatami ISO 9001-9002 oraz ISO 14001.
Firma Lindab Sp. z o.o. powstała w Polsce w 1992 roku, początkowo oferując produkty z zakresu orynnowania i pokryć dachowych, a od 1998 roku poszerzając działalność o Dział Wentylacji. Asortyment oferowanych przez firmę produktów obejmuje wszelkie elementy związane z przepływem powietrza, poczynając od kanałów, przepustnic, tłumików, elementów regulacyjnych, poprzez nawiewniki, kratki, aparaty indukcyjne, wszelkiego rodzaju akcesoria, a kończąc na belkach chłodzących oraz panelach grzejnych.
Lindab posiada własne laboratoria w Szwecji i Danii, w których testowane są elementy z linii produkcyjnych oraz opracowywane są nowatorskie rozwiązania dla wentylacji.
Wychodząc naprzeciw projektantom i architektom, Lindab stworzył oprogramowanie IT służące do projektowania, dobierania produktów, generowania wszelkiego rodzaju obliczeń. W jego skład wchodzą programy CADvent, DIMcomfort, DIMsilencer oraz TEKNOsim, które w szybki i kompleksowy sposób pozwalają zaprojektować instalację wentylacyjną.