Premiera czerwonej lodówki Side-by-Side z kryształkami Swarovskiego.


Informacja prasowa - maj 2009
Intensywna czerwień wypiera panujące dotąd niepodzielnie szarość i biel. Kryształki Swarovskiego, traktowane głównie jako ekskluzywny element biżuterii, pojawiają się w miejscu, gdzie zwykliśmy wieszać co najwyżej magnesy. Unikalny wzór kwiatowy przywodzi na myśl stylowe aranżacje, kreacje z pokazów mody, przestronne salony z wazonami pełnymi czerwonych róż...
LG Art Flower wyznacza nowy kierunek w projektowaniu sprzętu gospodarstwa domowego. Kuchnia przestaje być przestrzenią użytkową, zarezerwowaną głównie dla gospodyń domowych, a staje się ekskluzywną oazą, miejscem spotkań towarzyskich, wizytówką i chlubą każdego domu. Urządzenia, które dotąd miały być przede wszystkim funkcjonalne, muszą teraz idealnie uzupełniać wnętrze, dopasowywać się do jego klimatu i kolorystyki. Ciężar z funkcji użytkowych przenosi się na design, który to w coraz większym stopniu decyduje o wyborze produktu do mieszkania. Art Flower od LG to krok dalej. Nowoczesna lodówka kształtuje wnętrze, nie tylko oddając jego klimat, ale wręcz go determinując. W zależności od kreacji, może stanowić element przestrzeni w stylu klasycznym czy orientalnym. Zawsze jednak będzie to przestrzeń niepowtarzalna.

Unikalne wzornictwo LG Art Flower sprawia, że nowa lodówka nie tylko cieszy oko, dzięki niej kuchnia zyskuje też na atrakcyjności jako miejsce spotkań przy kawie czy śniadań w gronie przyjaciół. Podczas imprez wieczornych na pewno furorę zrobi otwierany minibar. Wbudowana w drzwi kostkarka pozwala w ciągu kilku sekund dozować lód do kieliszków. Mojito albo whisky on the rock to teraz tylko kwesta wyboru.
Poza unikalnym wzornictwem lodówka spełnia też wszystkie funkcje, jakich można oczekiwać od innowacyjnej technologii. System No Frost, który zapobiega osadzaniu się szronu wewnątrz lodówki, rozwiązanie Xtra Space Icer (kostkarka wbudowana w drzwi) dzięki czemu zyskujesz dodatkową przestrzeń wewnątrz urządzenia czy wysoki dozownik wody i lodu to tylko kilka zalet, jakimi Art Flower się szczyci. Do tego sterowanie elektroniczne za pomocą 8 czujników i duży wyświetlacz LCD, komora Miracle Zone pozwalająca długo utrzymywać świeżość przechowywanych produktów i pokrywa pojemnika na warzywa i owoce Moist Balance Crisper, dzięki której utrzymują one naturalny mikroklimat i optymalny poziom wilgotności. Nadmiar wilgoci osadza się na plastykowej kratownicy a następnie odparowuje dzięki czemu produkty pozostają dłużej świeże.

Harmonia pomiędzy stylowym wzornictwem a inteligentną technologią przybrała bardzo realny kształt i kolor. Od dziś czerwona lodówka Art Flower może stać się klejnotem w Twojej kuchni.
Specyfikacja techniczna LG Art Flower
Pojemność netto: 516 l (348 w chłodziarce i 168 w zamrażarce)
Chłodzenie: No Frost
Sterowanie: Elektroniczne (8 czujników)
Wyświetlacz: LCD dotykowy (biały)
Zużycie Energii: 528 (kW / rok)
Klasa energetyczna: A
Gwarancja: 2 lata (od 15 maja – 31 sierpnia – promocja wydłużająca okres gwarancyjny do 5 lat)

Komentarze

  • Faktycznie klejnot :)

    Faktycznie klejnot :) Wygląda po prostu nieziemsko. Do tego dobrze rozplanowane wnętrze i funkcje, więc nie tylko ładnie wygląda, ale też świetnie powinna działać ;) Nic tylko zbierać pieniążki ;)

  • Ale piękna

    Znam markę LG dosyć dobrze, sama mam większość ich sprzętów w domu, ale z tą lodówką,a to już przeszli samych siebie. Coś pięknego! W życiu bym nie pomyślała, że może być czerwona lodówka, do tego typu side-by-side. Na dodatek te kryształki i rozłożysta róża...rewelacja. Czy to aby sprzęt do kuchni...