Dzieło sztuki, czy funkcjonalny sprzęt do domu? Tej decyzji nie podejmują posiadacze klimatyzatora Art Cool od LG. Tu wybór jest tylko pomiędzy fotografią, stylową grafiką czy reprodukcją obrazu. Bo sam Art Cool to dzieło sztuki użytkowej.LG Art Cool Galeria
to pierwszy na świecie klimatyzator, który posiada przedni panel pełniący funkcję kwadratowej ramy na zdjęcie lub dowolną grafikę w wymiarach 60 x 60 cm. Obraz możemy zmienić w dowolnej chwili, dopasowując go do aktualnej aranżacji, kompozycji kwiatowej czy nowej tapety.
Art Cool Galeria znakomicie odnalazł się też w stylowych wnętrzach Almi Decor. Czarno-białe fotografie idealnie komponują się z przestrzenią pełną designerskich świeczników, waz i bukietów.
Klimatyzator, czy to powieszony we wnętrzu klasycznym, czy nowoczesnym, zawsze robi wrażenie. Doceniło to m.in. jury konkursów Good Design Mark i International Forum Design, przyznając Art Cool’owi wyróżnienia za unikalną stylistykę.
Art Cool Galeria LG, choć na pierwszy rzut oka nie zdradza, czym jest naprawdę, kryje w sobie szereg zaawansowanych funkcji, które przesądzają o tym, że jest to jedno z najchętniej wybieranych urządzeń do klimatyzacji. Trójstronny wypływ powietrza, system oczyszczania powietrza Neo-Plasma usuwający roztocza, kurz, dym papierosowy, a przy tym 44-procentowa oszczędność energii i zaledwie 22 dB podczas pracy – Art Cool Galeria nie ma sobie równych!