W tegorocznej, siódmej już edycji Ogólnopolskiego Plebiscytu Popularności Produktów i Usług, firma Viessmann okazała się bezkonkurencyjna w kategorii: Kolektory słoneczne - zagraniczni producenci.

Laur Konsumenta dla firmy Viessmann
Konkurs „Laur Konsumenta” jest największym programem konsumenckim w Polsce. Wyróżnienia przyznawane są na podstawie sondażu popularności produktów, usług oraz marek. Opinie i głosy konsumentów co roku zbierane są przez ankieterów zarówno drogą telefoniczną, jak i bezpośrednio w centrach handlowych i na głównych ulicach największych miast. W tegorocznej edycji głosy można było oddawać także poprzez stronę internetową.

Firma Viessmann już po raz kolejny zdobyła nagrodę w konkursie „Laur Konsumenta”. Potwierdza to bardzo wysoką jakość produktów, które oferuje. Jako jeden z czołowych producentów techniki grzewczej na świecie, dostosowuje swoje urządzenia do wymagań swoich klientów.
Kolektory słoneczne Vitosol, które w tym roku zostały nagrodzone, są urządzeniami spełniającymi najwyższe standardy i rygorystyczne wymagania jakościowe. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów i specjalnie opracowanej konstrukcji, zapewniają wysoką moc cieplną i efektywność. Pierwsze miejsce w konkursie jest potwierdzeniem dobrej opinii Polaków o produktach marki Viessmann.
Organizatorem plebiscytu jest redakcja dodatku do dziennika „Rzeczpospolita”- „Rzecz o Biznesie” oraz Kowalski Pro-Media.


Źródło: Viessmann