"Laur Instalatora" dla firmy BARBOR Sp. z o.o. za prezentację krzyżowego wymiennika ciepła podczas łódzkich targów INTERBUD.

Laur Instalatora dla BARBOR
Zakład Produkcyjny BARBOR Sp. z o.o., producent elementów do wentylacji i klimatyzacji, otrzymał "ZŁOTY LAUR INSTALATORA". Nagrodę przyznano podczas XVIII Targów Budownictwa INTERBUD, które miały miejsce w Łodzi w dniach od 17 do 20 lutego 2011 r.

Konkurs o "Laur Instalatora" organizowany jest przez Oddział Łódzki Polskiej Korporacji Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji.
Wyróżnienie przyznano firmie BARBOR za prezentację krzyżowego wymiennika ciepła.

Złoty Laur Instalatora dla firmy BARBORZłoty Laur Instalatora dla firmy BARBOR

Krzyżowy wymiennik ciepła Barbor

XVIII Targi Budownictwa INTERBUD 2011, odbyły się w Łodzi w dniach 17-20 lutego 2011 roku. Organizatorem Interbud jest INTERSERVIS - od dwudziestu lat obecny na rynku targowym. INTERBUD to druga co do wielkości impreza tej branży w Polsce. Co roku w lutym rozpoczyna się w Łodzi początek budowlanego sezonu, z ponad 350 wystawcami oraz 20. tysiącami zwiedzających. Każdej edycji targów Interbud towarzyszą seminaria i konferencje, które cieszą się dużym zainteresowaniem środowisk związanych z branżą budowlaną. Konkurs Laur Instalatora, organizowany przez Łódzki Oddział PZITS, od 1998 roku gości stale w harmonogramie nagród tych targów.BARBOR Sp. z o.o. jest firmą działającą na polskim rynku, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów w całej Europie. Nowy zakład produkcyjny o powierzchni 6000 m2 na obszarze 8 ha daje podstawy do ciągłego rozwoju firmy. Dobrze wyposażony park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej, pozwoliły firmie zyskać przychylność wielu stałych odbiorców, zarówno wielkich przedsiębiorstw jak i małych firm serwisowych. BARBOR jest producentem elementów do wentylacji i klimatyzacji budynków, takich jak: wymienniki krzyżowe, wymienniki obrotowe, filtry i przepustnice. Oferta Spółki skierowana jest do hurtowni instalacyjnych i przedsiębiorstw działających w branży wentylacji i klimatyzacji stosowanych w domach jednorodzinnych.