Przed nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów ISH we Frankfurcie nad Menem. Na targach swoje najnowsze rozwiązania zaprezentuje firma LARS, producent regulatorów temperatury i automatyki domowej AURATON

LARS zaprasza na Targi ISH 2013!
Targi ISH we Frankfurcie to największa na świecie impreza branży instalacyjnej. Podczas każdej edycji prezentowane są tu najbardziej innowacyjne i przyszłościowe technologie oraz rozwiązania przeznaczone dla nowoczesnego budownictwa w zakresie klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, instalacji wodnych i sanitarnych, techniki blacharskiej, aparatów i urządzeń pomiarowych. Targi ISH regularnie przyciągają tysiące wystawców, specjalistów i zwiedzających z całego świata. Tegoroczne wydarzenie rozpoczyna się już 12 marca 2013.

AURATON i system LMS we Frankfurcie
Już po raz kolejny, swoje produkty z dziedziny techniki grzewczej i automatyki domowej, zaprezentuje poznańska firma LARS. – Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska nr C.34 w hali 10.3., gdzie pokażemy nasze najnowsze, energooszczędne produkty marki AURATON oraz innowacyjne rozwiązania oparte na systemie LMS. Do dyspozycji zwiedzających będą nasi przedstawiciele handlowi, którzy odpowiedzą na Państwa pytania i wątpliwości oraz udzielą fachowych porad – zachęca Maciej Leonhard z firmy LARS.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy LARS i zapoznania się z nową ofertą produktów marki AURATON na Targach ISH 2013 we Frankfurcie nad Menem w dniach 12-16 marca 2013 r. Hala nr 10.3, stoisko nr C.34.

www.lars.pl
www.auraton.pl