Życząc wszystkim klientom wesołych i pełnych prezentów Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku 2012, firma LARS po raz kolejny przedłużyła promocję „10 + 1”. Tym razem potrwa aż do 31 stycznia 2012!

LARS: Promocja pod choinkę
PROMOCJA POD CHOINKĘ

AURATON Promocja 10+1
Kupując 10 sztuk wybranego modelu regulatorów temperatury AURATON, jedenasty można otrzymać jedynie za 1 zł netto. - „10 + 1” to ulubiona promocja naszych klientów, dlatego z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, zdecydowaliśmy się przedłużyć ją aż do końca stycznia - mówi Maciej Leonhard
z firmy LARS. Warto już dziś skorzystać z tej wyjątkowej oferty, by w Nowym Roku 2012 cieszyć się komfortem cieplnym i oszczędnościami.


Nowości w promocji
Promocją objęte są również najnowsze produkty AURATON z rodziny LMS. – LMS, czyli Logic Managing System, to niezwykle inteligentny i energooszczędny system zarządzania temperaturą. Opiera się na współpracy bezprzewodowych elementów takich, jak: urządzenia wykonawcze sterujące pracą kotłów grzewczych i klimatyzatorów (AURATON RTH), regulatory temperatury (AURATON 2025, AURATON T-1, AURATON 2005) innowacyjne klamki okienne (AURATON H-1) oraz termometry (AURATON T-2) – tłumaczy Maciej Leonhard.


Zapraszamy do wzięcia udziału w promocji oraz zapoznania się z nowościami w ofercie produktów AURATON. Więcej na www.auraton.pl