Japoński koncern Mitsubishi Heavy Industries Ltd wprowadza na rynek nowy system klimatyzacyjny ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego (VRF) o nazwie KX6.


Zapowiedzią nowego systemu jest KX6 MICRO - przeznaczony dla klimatyzacji biur, salonów handlowych, rezydencji...
MICRO – umożliwia podłączenie maksymalnie 8 jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej. Jednostki wewnętrzne to 13 typów i 70 modeli, bogaty wybór jednostek kasetonowych i kanałowych.
Całkowita długość rurociągów w systemie MICRO może wynosić 100 m a odległość od jednostki zewnętrznej do najdalej położonej jednostki wewnętrznej może wynosić 70 m. Różnica wysokości pomiędzy jednostkami wewnętrzną i zewnętrzną to maksymalnie 30 m. Praca systemu możliwa jest nawet przy temp zewnętrznej – 20oC dla funkcji ogrzewania oraz do +43oC dla chłodzenia. System pracuje w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R410A.

KX6 - Wysoka sprawność dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii
Nowatorskie rozwiązania technologiczne zastosowane w nowym systemie mają na celu zaspokojenie wysokich wymagań współczesnych użytkowników ale również ułatwienie i przyspieszenie prac projektowych, instalacyjnych i montażowych.
Do pobrania: >>>karta katalogowa KX6 MICRO