Rodzina produktów firmy Bart Import Poland powiększyła się o nowe Kurtyny Powietrzne Aqua-Air. Kurtyny Aqua-Air to 5 typów kurtyn do szerokich zastosowań.

Mogą być stosowane zarówno w sklepach, marketach, salonach kosmetycznych, gabinetach lekarskich, jak również obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach czy obiektach przemysłowych. Wszystkie kurtyny Aqua-Air posiadają obudowę metalową pomalowaną farbą proszkową w kolorze RAL 9010. Wszystkie kurtyny posiadają w zestawie sterowanie przewodowe, na życzenie klienta możliwa konfiguracja dodatkowej automatyki sterującej.

Kurtyny JOY to kompaktowe kurtyny z panelem sterowania wbudowanym w urządzeniu, gotowe do pracy po podłączeniu zasilania 230 V. Mogą być montowane na wysokości do 2m.

Kurtyny FUN – najszersza oferta uniwersalnych kurtyn do wielu zastosowań. Kurtyny FUN to 17 modeli w 7 różnych długościach. Dostępne w wersji w nagrzewnicą elektryczną, wodną oraz w opcji bez nagrzewnicy – tzw. kurtyny zimne. Maksymalny przepływ powietrza do 2900m23/h.

Kurtyny TOP – eleganckie kurtyny z estetycznym panelem przednim do wielu zastosowań zarówno w sklepach, bankach jak i większych obiektach. Możliwe łączenie w kilka modułów obok siebie w celu zastosowania w szerszych otworach drzwiowych. W zestawie sterownik przewodowy. Montaż na wysokości do 7 metrów. Dostępne w opcjach: „zimnej”, z nagrzewnicą elektryczną i wodną. Przepływ powietrza do 5000m3/h.

Kurtyny SKY – NOWOŚĆ – przeznaczone do montażu w suficie podwieszanym. Estetyczny panel zewnętrzny, w którym umiejscowiono zarówno wlot i wylot powietrza, dzięki czemu nie jest wymagane tworzenie dodatkowych otworów wentylacyjnych przy montażu sufitowym. Mogą być montowane na wysokości do 7,5 m. Dostępne w opcjach: „zimnej”, z nagrzewnicą elektryczną i wodną. Przepływ powietrza do 5000m3/h.

Kurtyny VER – przemysłowe bardzo wydajne kurtyny powietrzne o zasięgu strumienia powietrza do 7 m. Możliwy montaż na wysokości do 7m. Mogą być montowane zarówno w pionie jak i poziomie. Służą do zabezpieczania bram wjazdowych w magazynach, halach produkcyjnych itp. Dostępne w opcjach: „zimnej”, z nagrzewnicą elektryczną i wodną. Zasięg strumienia powietrza do 7 m, max przepływy 10200m3/h.

Kurtyny wytwarzają barierą pomiędzy pomieszczeniami bądź strefami o różnych temperaturach. W okresie zimowym strumień powietrza zapobiega przedostawaniu się powietrza chłodnego do pomieszczenia, ograniczając tym samym straty ciepła, a co za tym idzie również straty energii. Latem stanowi doskonałą ochronę przed gorącym powietrzem napływającym do pomieszczenia, chroni przed przedostawaniem się do niego owadów, pyłów i innych zanieczyszczeń. Kurtyny pozwalają zredukować do minimum straty ciepła dając tym samym możliwość pozostawienia otwartych drzwi przez cały rok.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną charakterystyką kurtyn powietrznych Aqua-Air na naszej stronie internetowej www.bartimport.pl