Thermoscreens produkuje szeroki zakres kurtyn powietrznych. Typoszereg obejmuje urządzenia wyposażone w nagrzewnicę lub bez nagrzewnicy. Dostępne są modele do montażu „odsłoniętego” lub do zabudowy w stropie podwieszonym. Różne modele pozwalają na wszelkie zastosowania – pomieszczenia handlu detalicznego, działalności komercyjnej, sektoru publicznego, przemsłowe oraz chłodnie.
Serie kurtyn powietrza Thermoscreens

Z uwagi na przeznaczenie:

- Seria C: najbardziej popularna z uwagi na koszty zakupu; wysokość drzwi do 3m, montaż odsłonięty lub do zabudowy, wentylator o przepływie poprzecznym. Kurtyny dostępne z nagrzewnicą elektryczną, wodną i bez nagrzewnicy /zimne/.

- Seria T: stworzona z myślą o ciągłym działaniu; do zastosowania w sklepach o dużym natężeniu ruchu; wysokość drzwi do 3m, montaż odsłonięty lub do zabudowy, wentylator o przepływie promieniowym, żaluzja pionowa, filtr w standardzie. Kurtyny dostępne z nagrzewnicą elektryczną, wodną i bez nagrzewnicy /zimne/.

- Seria PHV: przeznaczona do pracy w dużych centrach handlowych; wysokość drzwi do 4m, montaż odsłonięty lub do zabudowy, wentylator o przepływie promieniowym, wyższa prędkość powietrza. Kurtyny dostępne z nagrzewnicą elektryczną, wodną i bez nagrzewnicy /zimne/.

- Seria HP: powstała z myślą o zapewnieniu cichej pracy, odpowiednie do instalacji w bankach, teatrach, kinach; wysokość drzwi do 3m, montaż odsłonięty, wentylator o przepływie promieniowym, wbudowany termostat, filtr w standardzie. Kurtyny dostępne z nagrzewnicą elektryczną, wodną i bez nagrzewnicy /zimne/.

- Seria PSI: kurtyny przemysłowe, dla bram o wysokości do 6m, dostępne kurtyny pionowe; wentylator o przepływie promieniowym, przełącznik obrotowy. Kurtyny dostępne z nagrzewnicą elektryczną, wodną i bez nagrzewnicy /zimne/.

- Seria TS: kurtyny przeznaczone dla chłodni, wysokość montażu do 3,3 m.

- Seria D: wykonane ze stali nierdzewnej; wysokość drzwi do 3 m.


Kurtyny powietrza w układzie pompy ciepła

Seria PHV DXE:
podobnie jak seria PHV przeznaczona jest do pracy w dużych centrach handlowych jednak jest specjalnie dedykowana do podłączenia do agregatów Mitsubishi Electric.

Kurtyny tego typoszeregu powstały przy współpracy z Mitsubishi Electric. Podstawowa cecha to możliwość podłączenia kurtyn do agregatów klimatyzacyjnych serii Mr. Slim. Zastosowane agregatów Power Inwerter pozwala na ogrzewanie z wysokim współczynnikiem COP, sięgającym poziomu 3.6. W porównaniu z kurtynami grzanymi elektrycznie, daje to ponad 3-krotne oszczędności w eksploatacji urządzeń.


Sterowanie kurtynami Thermoscreens

Dla kurtyn Thermoscreens dostępne są 2 rodzaje podstawowych sterowników.
Standard

Sterownik standardowy umożliwia:
- załączenie / wyłączenie,
- wybór 2 wydajności grzewczych urządzenia,
- wybór wydajności powietrza.
Ecopower

Sterownik standardowy umożliwia:
- załączenie / wyłączenie,
- wybór wydajności powietrza,
- ustawienie docelowej temperatury (automatyczny dobór mocy grzewczej).
Niezależnie od podstawowych sterowników możliwe jest zastosowanie dodatkowych opcji do podłączenia kurtyn do systemu zarządzania budynkiem, wykorzystanie wyłączników krańcowych.
Dystrybutor: Zymetric Sp. z o.o. www.zymetric.pl
Więcej na: www.thermoscreens.pl