VTS informuje że kurtyny Defender zostaną wykorzystane w Bolshoy Ice Palace, który będzie głównym stadionem rozgrywek hokejowych podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Sochi w 2014 roku.

Kurtyny Defeneder w prestiżowym obiekcie olimpijskim w Sochi
Budowa tego obiektu sportowego rozpoczęła się w 2009 roku, a w kwietniu 2010 roku VTS rozpoczął proces dostarczania tam naszych kurtyn powietrza. Warto podkreślić, że w całym Ice Palace zostało zainstalowanych 100 kurtyn powietrznych Defender.


Bolshoy Ice Palace należy do czołówki najbardziej spektakularnych obiektów olimpijskich, w którym będą odbywały się rozgrywki hokeja na lodzie. Stadion ten pomieści 12 tys. widzów, którzy zasiądą pod kopułą zaprojektowaną na wzór zamrożonych, srebrnych kropli.

Bolshoy Ice PalaceBolshoy Ice Palace

O VTS Group
Założony w Europie ponad 23 lata temu VTS Group jest wiodącym dostawcą central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Centrale Ventus dostarczane są do 25 państw w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w krajach Azji i Pacyfiku. Grupa kapitałowa VTS stanowi łącznie kilkanaście spółek regionalnych zlokalizowanych na całym świecie. Tak dynamiczna ekspansja była możliwa dzięki przyjętemu modelowi biznesowemu, który stosowany jest w tak nowoczesnych branżach jak IT czy lotnictwo.


Źródło: VTS Polska Sp. z o.o.