Informujemy o ogłoszeniu drugiej edycji "Krajowego Konkursu Pracy Dyplomowych z dziedziny chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła".
Krajowy Konkursu Prac Dyplomowych KFCh

z dziedziny chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła

Edycja II – 2005/2006


W imieniu Zarządu Krajowego Forum Chłodnictwa, mamy przyjemność poinformować o ogłoszeniu "Krajowego Konkursu Pracy Dyplomowych z dziedziny chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła". Jest to druga edycja takiego konkursu, adresowanego do dyplomantów krajowych uczelni technicznych kształcących we wspomnianych wyżej specjalnościach.
Głównym organizatorem konkursu jest Krajowe Forum Chłodnictwa. Współorganizatorami jest redakcja miesięcznika "Technika Chłodnicza i Klimatyzacyjna" oraz Fundacja Ochrony Warstwy Ozonowej PROZON.
Konkurs został objęty także patronatem medialnym czasopisma "Chłodnictwo" i "Chłodnictwo&Klimatyzacja" oraz branżowych portali internetowych www.wentylacja.com.pl i www.klimatyzacja.pl.
Do bieżącej edycji konkursu można składać prace dyplomowe obronione w okresie od 1 września 2004 r. do końca grudnia 2005 r. Termin zgłoszeń upływa 31 marca 2006 r. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do końca kwietnia br., zaś uroczyste wręczenie atrakcyjnych nagród nastąpi podczas Walnego Zebrania Członków KFCh, planowanego na koniec maja 2006 r. Szczegóły organizacyjne podano w załączonym Regulaminie Konkursu.
Jakiekolwiek pytania prosimy kierować na adres poczty elektronicznej: biuro@forum-chlodnictwa.org.pl i tchik@tchik.com.pl. Oczekujemy na zgłoszenia!

Krajowe Forum Chłodnictwa, Warszawa
www.forum-chlodnictwa.org.pl

Do pobrania pliki :
Regulamin
Wniosek zgłoszenia
Arkusz oceny