Firma Gaspol wprowadza do swojej oferty kotły firmy Ariston Thermo. Wszystkie produkty marki Ariston spełniają wysokie normy jakościowe, są łatwe w montażu i obsłudze oraz są przyjazne dla środowiska naturalnego.

Kotły Ariston w ofercie Gaspol
Produkty firmy Ariston są opracowane z myślą o niskim zużyciu gazu, całkowitej niezawodności i długim czasie eksploatacji, a także o uzyskaniu minimalnych wymiarów zewnętrznych. Najnowocześniejsze metody kontroli procesu produkcji i odpowiedni projekt sprawiają, że kotły Ariston odznaczają się wysoką sprawnością oraz funkcjonalnością. Dzięki tym cechom produkty Ariston spełniają potrzeby najbardziej wymagających klientów,

W odpowiedzi na oczekiwania Klientów, Gaspol zaoferuje kotły o wszystkich dostępnych na rynku mocach użytkowych – począwszy od urządzeń do domu jak i kotłów przemysłowych. W ofercie Gaspolu znajdą się zarówno kotły tradycyjne – linie Clas, Clas B, Genus, a także znakomite kotły kondensacyjne – linie Premium, które pozwalają na zaoszczędzenie nawet do 35% energii. Potwierdzeniem ich wysokiej jakości jest możliwość udzielenia nawet 5 letniej gwarancji.

Marka Ariston to część koncernu Ariston Thermo Group – światowego lidera w produkcji i dystrybucji kompletnej gamy urządzeń do produkcji ciepłej wody użytkowej i ogrzewania oraz usług. Wszystkie kotły znajdujące się w ofercie Gaspol są produkowane na terenie Unii Europejskiej.

Gaspol S.A. istnieje na polskim rynku od 1991 roku i działa w 3 segmentach: gaz w zbiornikach (luz), gaz w butlach, autogaz. Obecnie zatrudnia ponad 400 pracowników, a dodatkowo korzysta z usług szeregu firm, z którym na stałe współpracuje m.in. przy napełnianiu i transporcie butli. Firma posiada 2 terminale przeładunkowe – morski i kolejowy – oraz 7 rozlewni gazu płynnego. Dysponuje przeszło 20 000 punktami sprzedaży na terenie całego kraju.

Gaspol będący członkiem Polskiej Organizacji Gazu Płynnego (POGP) korzysta z szerokich doświadczeń ponad 20 firm siostrzanych z całego świata, ale w swojej działalności na pierwszym miejscu stawia polski potencjał.

Źródło: ''