W dniach 7-9 lutego br. po raz kolejny miała miejsce konwencja dealerów klimatyzacji LG, na którą stawiło się 250 gości z całej Polski zaproszonych przez LG Electronics Polska.


Pierwszego dnia konwencji, odbyła się w Hotelu „Belvedere” oficjalna prezentacja, którą zainaugurował specjalnie przybyły na tą okazję Prezes LG Electronics Polska - Dong Woong Shin. Prezes podziękował wszystkim firmom za trud włożony w sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych LG w roku 2003, co niewątpliwie przyczyniło się do tego, iż po raz czwarty z rzędu od roku 2000 są one najlepiej sprzedającymi się klimatyzatorami w Polsce i na świecie.
Następnie odbyły się prezentacje, które rozpoczęły się od przedstawienia charakterystyki korporacji LG Electronics.
Product Manager Działu Klimatyzacji – Magda Wierzba – przedstawiła szczegółowo ofertę firmy LG Electronics na rok 2004, która obejmuje m.in.:
- najnowsze modele klimatyzatorów ściennych Art Cool o trójstronnym wypływie powietrza,
- uniwersalną jednostkę zewnętrzną,
- Free Joint Multi (możliwość przyłączenia kilku jednostek wewnętrznych do jednej zewnętrznej),
- Twin Power System (oszczędność energii do 35% poprzez zastosowanie dwóch sprężarek),
- filtr Nano Plasma (filtr węglowy oczyszczający powietrze z pyłków mniejszych niż 200-500 nm)
Po pierwczej części prezentacji dotyczącej nowych produktów LG w zakresie klimatyzacji, Mariusz Adamczyk przedstawił założenia dotyczące polityki serwisowej LG Electronics. Kolejnym mówcą był Dariusz Ryszkowski z firmy Termo Schiessl, który omówił aspekty prawne i techniczne związane z czynnikami chłodniczymi. Następnie odbyła się prezentacja marketingowa, w której Jacek Głodowski przedstawił działania marketingowe w roku ubiegłym oraz założenia na rok bieżący.
Na zakończenie uroczystości, Business Director Działu Klimatyzacji – Paul Jang – wręczył firmie Systherm oraz Klima Bis certyfikat za owocną pięcioletnią współpracę z LG Electronics Polska.
Wieczorem miała miejsce uroczysta kolacja w karczmie góralskiej a następnie zabawa przy muzyce zespołu rockowego Latające Talerze.
Drugiego dnia konwencji część uczestników udała się na narty na Polanę Szymoszkową, natomiast pozostałe osoby wzięły udział w zabawach na śniegu.
Wieczorem odbyła się pożegnalna kolacja w karczmie góralskiej.
W zgodnej opinii zaproszonych gości, konwencja została uznana za niezwykle udaną.
Opracowanie i foto: Bogusław Bartoszewicz BEZET

Komentarze

  • bzdura to co napisałeś

    Opinia mało zwięzła, pewnie nigdy nie byłeś i nic się nie dowiedziałeś. Mozna krytykować jeśli się tam było jeśli nie to po co zabierać głoś. Informacje przedstawione rzetelenie i zrozumiale