Data rozpoczęcia
2008-05-09
Data zakończenia
2008-05-11

09-11.05.2008 Krosno


KONTAKT 2008 - Krośnieńskie Targi Euroregionalne


Szanowni Państwo!
Z nieukrywaną przyjemnością zapraszamy do udziału w Krośnieńskich Targach EUROregionalnych KONTAKT 2008, targach, stanowiących od lat skuteczne medium promocji firm nie tylko z Podkarpacia. Uczestnictwo w tym przedsięwzięciu to ważny element kultury handlowej, ma ogromny wpływ na budowanie wizerunku firmy oraz marki produktu. Targi stanowią centrum komunikowania się z rynkiem, stają się obszerną bazą informacji ekonomicznej i atrakcyjnym miejscem prezentacji produktów i usług. Mają one walor przyciągania posegmentowanej publiczności, mediów, izb handlowych i gospodarczych. Targi są naturalnym sprzymierzeńcem każdej przedsiębiorczości , są źródłem kreatywności, inspirują innowacje, podpowiadają rynkowe trendy. Znajomości i kontakty nawiązane podczas targów mogą prowadzić do posługiwania się innymi szybkimi metodami komunikacji, jednak nic nie zastąpi zaufania zbudowanego między ludźmi, którzy spotkali się na targach, po to, by wprowadzić swoje wyroby na rynek w otwarty i uczciwy sposób.
Trzy dni targowe w Krośnie dają Państwu możliwość dotarcia z ofertą do kilku tysięcy zwiedzających ekspozycje potencjalnych klientów.
Oczekując na Państwa decyzję o uczestnictwie, przygotowaliśmy specjalne promocje. Pisemne zgłoszenie udziału w targach do 31 marca 2008 to 25 % zniżki w opłacie za powierzchnię, a przed 30 kwietnia 15% zniżki.
Serdecznie zapraszamy na Targi Kontakt do Krosna - niepowtarzalnego miasta w wyjątkowym miejscu, gdzie odkryjesz nowości, znajdziesz korzyści, dotrzesz o wiele dalej…
Życzymy udanych kontaktów.
Organizatorzy
Szczegóły: www.tetrix.pl