Znamy już zwycięzców konkursu firmy Zehnder Polska Projektujesz! Zyskujesz! Nadesłano wiele ciekawych i obfitujących w nowatorską wizję projektów, a najlepsi zostali uhonorowani podczas uroczystej gali, która odbyła się w hotelu Platinum Palace we Wrocławiu. Laureaci konkursu zostali również zaproszeni do nowej siedziby firmy Zehnder Polska.

Konkurs Zehnder Polska Projektujesz! Zyskujesz! został rozstrzygnięty - nagrody rozdano podczas uroczystej gali we Wrocławiu!
Konkurs Projektujesz! Zyskujesz! polegał na zaprojektowaniu aranżacji wnętrza, której jednym z elementów będzie ponadczasowy grzejnik Charleston, reprezentacyjny produkt marki Zehnder. Zehnder Charleston to pierwowzór wszystkich grzejników stalowych i klasyk gatunku. To pierwszy w Europie stalowy grzejnik żeberkowy, wyprodukowany i opatentowany przed 80. laty przez firmę Zehnder. Do tej pory jest niedoścignionym wzorem, będącym wizytówką ponadczasowego wzornictwa oraz najlepszej technologii wykonania, znajdującym się w czołówce produktów tej kategorii. Produkt ten dzięki swej niezwykłej elastyczności, umożliwia ogromną różnorodność projektów. Zehnder Charleston występuje w wielu formach specjalnych: pod kątem, jako łuki - także wielokrotne - ścianki działowe, a także ławki, co pozwala na dopasowanie do przeróżnych typów wnętrz. Produkt ten jest dostępny w palecie ponad 50 kolorów oraz wariantów powierzchni standardowych: począwszy od odcieni klasycznych poprzez kolory trendowe i metaliczne, aż do uszlachetnionych powierzchni, jak np. Technoline. Uczestników konkursu ograniczała zatem jedynie wyobraźnia.

Podczas uroczystości wręczono nagrody najlepszym i najbardziej kreatywnym: Annie Nowak - Paziewskiej – (MAF Group Warszawa), Magdzie Piotrowskiej i Mariuszowi Wrzeszcz z Pracowni Projektowej Poznań oraz Marcie Praszczyk i Arturowi Borkowiczowi (Archiside) z Torunia. Zaprezentowano również zwycięskie projekty, które wzbudziły ogromne zainteresowanie. Podczas spotkania narodziło się wiele nowych, wspaniałych pomysłów jeśli chodzi o aranżacje wnętrz i zastosowanie innowacyjnych technologii. Może laureaci wykorzystają je w nowej edycji konkursu Projektujesz! Zyskujesz!, która rozpocznie się już na jesieni. Przyjdzie im się zmierzyć z nowymi uczestnikami, których umiejętności oraz inwencja twórcza, miejmy nadzieję, pozytywnie wszystkich zaskoczą. Z niecierpliwością czekamy na efekty!