I edycja konkursu na najstarszą, pracującą w instalacji pompę Wilo została rozstrzygnięta. Pompy Wilo-Perfecta pracują niezawodnie od ponad 41 lat!

Konkurs Wilo rozstrzygnięty
Wiele pomp Wilo, dzięki fachowej wiedzy i zaangażowaniu Instalatorów przy konserwacji, pracuje przez dziesiątki lat, dając świadectwo niezawodności tych produktów. W ramach zorganizowanego konkursu na najstarszą, pracującą w instalacji pompę Wilo, napłynęły dziesiątki takich przykładów.

Regulamin konkursu przewidywał przyznanie jednej nagrody głównej. Jednak ze względu na to, że do konkursu zgłoszone zostały dwie pompy Wilo-Perfecta, które pracują nieustannie od ponad 41 lat, firma Wilo Polska podjęła decyzję o przyznaniu dwóch równorzędnych nagród głównych. Pierwszy laptop HP Pavilion trafił do Instalatora z Radomyśla Wielkiego w woj. podkarpackim natomiast drugi do Instalatora z Nowego Stawu w woj. pomorskim.


„Pompa, którą zgłosiłem do konkursu znajduje się w domu prywatnym dwukondygnacyjnym, podpiwniczonym. Jest zamontowana na kotle węglowym firmy SAS, instalacja stalowa. Pompa wspomaga układ grawitacyjny. Pompy firmy Wilo cieszą się uznaniem w moim środowisku ze względu na ich trwałość i oszczędność energii elektrycznej. Zaledwie w ostatnim tygodniu zamontowałem dwie sztuki i mam zamiar montować ich coraz więcej…” – powiedział zwycięzca z Radomyśla Wielkiego.

Pozostałe zgłoszenia do konkursu zostały nagrodzone piłkami Adidas Euro 2012 oraz koszulkami.

Wilo-Perfecta to wprowadzona na rynek w 1953 roku pierwsza, bezdławnicowa pompa obiegowa. To właśnie Wilo ustanawia nieprzerwanie standardy na rynku pompowym, dzięki innowacyjności produktów i ich wysokiej jakości.

O WILO SE:
WILO SE z siedzibą w Dortmundzie, Niemcy, jest jednym z wiodących producentów pomp
i systemów pompowych dla technologii ogrzewania, chłodzenia oraz klimatyzacji, a także dla zaopatrzenia
w wodę oraz odprowadzania ścieków. Wilo reprezentowane jest przez blisko 60 oddziałów na całym świecie
i zatrudnia ponad 6 200 pracowników.Źródło: WILO Polska