Już za kilka dni miłosne święto opanuje cały świat. Chcesz pokazać swoją miłość - wyraź uczucie najukochańszej Walentynce/Walentemu niezwykłym prezentem - wygraj projekt domu z oferty Pracowni Projektowej ARCHIPELAGU i piękne tkaniny od Dekorii!

KONKURS walentynkowy dla internautów!
Wejdź na stronę www.archipelag.pl - weź udział w konkursie. Konkurs trwać będzie cztery dni - od 9 do 12 lutego 2010 r. - i będzie polegał na podaniu prawidłowej odpowiedzi na cztery konkursowe pytania (zamieszczane pojedynczo przez wszystkie dni trwania konkursu) i przesłanie ich wraz z opisaną krótką historią romantyczną "z LUMINĄ w roli głównej" na adres: marta@archipelag.pl

Laureatami Konkursu zostaną osoby, których odpowiedzi będą prawidłowe a historia zostanie uznana przez Komisję Konkursową za najciekawszą. Koniecznie proszę podać swoje dane - imię, nazwisko, numer telefonu i dokładny adres, na który będziemy mogli przesłać nagrodę.

W konkursie przewidziano jedną nagrodę główną - projekt domu jednorodzinnego z oferty Pracowni Projektowej ARCHIPELAG o wartości do 2000 zł oraz narzutę, worek do siedzenia i poduszki gobelinowe od firmy Dekoria. Nagrodę drugą - wyróżnienie, stanowi kupon rabatowy, uprawniający do zakupu projektu domu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG z 20% zniżką oraz worek do siedzenia, pled, poduszki gobelinowe od firmy Dekoria. Nagrodę trzecią - wyróżnienie, stanowi kupon rabatowy, uprawniający do zakupu projektu domu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG z 20% zniżką oraz pufa kostka twarda i poszewki gobelinowe od firmy Dekoria.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i życzymy powodzenia!

ARCHIPELAG. DOMY Z DOBRĄ ENERGIĄ!

Źródło: ''