IV edycja konkursu "Projektuj z Rosenberg" została zakończona 31.03.2012 roku.

Konkurs Projektuj z Rosenberg zakończony
W konkursie, jego organizator - firma Rosenberg Klima Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Wolicy k./W-wy przy ul. Sękocińskiej 38, 05-830 Nadarzyn - przyznawał do 31 marca br. nagrodę za każdy projekt, w którym przewidziano zastosowanie urządzeń i akcesoriów z oferty Rosenberg.

IV edycja programu lojalnościowego Projektuj z Rosenberg obfitowała w atrakcyjne nagrody w tym m.in. piłkarzyki ARENA HOP SPORT, prostownik TELWIN T-CHARGE 18 BOOST, zestaw do gry w boules ALLRIGHT 8 KUL (+kula świnka + miarka + instrukcja + torba), dysk przenośny USB 2.0 VERBATIM STORE n GO 2.5' 320GB, teleskop CELESTRON POWERSEEKER 70-AZ ze statywem, myjka wysokociśnieniowa BOSCH AQUATAC 10.

Organizator przyznał także nagrody specjalne: pakiet oprogramowania FDBES VENTPACK 3.0 + BricsCAD PRO i nagrody główne: pobyty z aktywnymi atrakcjami w Hoteliku Orańskim, roczne prenumeraty miesięczników "Chłodnictwo&Klimatyzacja" oraz "Polski Instalator". >>zobacz wszystkie nagrody

Zdobyte przez Uczestników konkursu 'róże' zostały już podliczone a biorące udział w programie osoby zostały powiadomione drogą mailową o wynikach.
Uczestnikiem programu mogła być osoba, która zawodowo zajmuje się projektowaniem instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Warto projektować z Rosenberg!

Projektuj z Rosenberg

Źródło: Rosenberg Klima Polska Sp. z o.o.